20 квітня 2023 рокуЛьвівСправа № 380/10508/22 пров. № А/857/16677/22
Восьмий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючий-суддя Довга О.І.,
суддя Глушко І.В.,
суддя Запотічний І.І.
розглянувши в порядку письмового провадження в м. Львові апеляційну скаргу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 13 жовтня 2022 року (головуючий суддя Чаплик І.Д., м.Львів) у справі №380/10508/22 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Квартирно-експлуатаційного відділу міста Львова, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного про визнання незаконними та скасування рішень,-
02.08.2022 позивач звернувся в суд першої інстанції з адміністративним позовом до Квартирно-експлуатаційного відділу міста Львова, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, в якому просив: визнати незаконним та скасувати рішення житлової комісії Квартирно - експлуатаційного відділу міста Львова, оформлене протоколом №15 від 27.08.1998, в частині перенесення часу перебування на квартирному обліку ОСОБА_1 ; визнати незаконним та скасувати рішення житлової комісії Львівського інституту сухопутних військ Національного університету «Львівська політехніка», оформлене протоколом №7 від 31.10.2003, в частині зарахування ОСОБА_1 на квартирний облік з 01.12.1995; визнати незаконним та скасувати рішення житлової комісії Академії сухопутних військ, оформлене протоколом №14 від 25.01.2012, в частині визначення дати зарахування ОСОБА_1 на квартирний облік з 01.12.1995; дату зарахування ОСОБА_1 на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов з 01.12.1995 змінити на 27.05.1993.
Позов обґрунтовує тим, що у зв'язку із відсутністю в ОСОБА_1 жилого приміщення по місцю проходження служби, останній 27.05.1993 був зарахований на квартирний облік у м. Львові житловою комісією військової частини НОМЕР_1 . В подальшому ОСОБА_1 перебував на квартирному обліку при Львівській КЕЧ, Військовому інституті Національного університету «Львівська політехніка» та Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де і перебуває на квартирному обліку по теперішній час. В списках осіб, які користуються позачерговим правом одержання жилих приміщень, ОСОБА_1 перебуває з 28.12.2004. Окрім того, з 25.06.2009 він зарахований в списки осіб, які користуються правом позачергового одержання житла з визначеним терміном (протягом 2-х років).У відповідь на звернення представника позивача щодо з'ясування актуальної інформації з приводу перебування на квартирному обліку Академія сухопутних військ повідомила, що станом на даний час ОСОБА_1 вважається зарахованим на квартирний облік, починаючи з 01.12.1995. 25.01.2012 протоколом №14 засідання житлової комісії Академії сухопутних військ дату зарахування на квартирний облік перенесено на 01.12.1995, у відповідності до п. 15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР». Зазначає, що перенесення дати зарахування на пізніший термін відбулося на підставі п.15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, у якому зазначається про те, що на квартирний облік беруться потребуючі поліпшення житлових умов громадяни, які постійно проживають, а також мають реєстрацію місця проживання у даному населеному пункті. На думку відповідачів, до часу перебування ОСОБА_1 на квартирній черзі не можна зараховувати період з 27.05.1993 по 01.12.1995, у зв'язку з відсутністю його прописки за місцем проживання (вбачається з витягу з протоколу №14 засідання житлової комісії Академії сухопутних військ від 25.01.2012).
Рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 13 жовтня 2022 року позов задоволено. Визнано протиправним та скасовано рішення житлової комісії Квартирно - експлуатаційного відділу міста Львова, оформлене протоколом №15 від 27.08.1998, в частині перенесення часу перебування на квартирному обліку ОСОБА_1 . Визнано протиправним та скасовано рішення житлової комісії Львівського інституту сухопутних військ Національного університету «Львівська політехніка», оформлене протоколом №7 від 31.10.2003, в частині зарахування ОСОБА_1 на квартирний облік з 01.12.1995. Визнано протиправним та скасовано рішення житлової комісії Академії сухопутних військ, оформлене протоколом №14 від 25.01.2012, в частині визначення дати зарахування ОСОБА_1 на квартирний облік з 01.12.1995. Зобов'язано житлову комісію Академії сухопутних військ (79026, м. Львів, вул. Героїв Майдану, 32 ЄДРПОУ: 08410370) поновити ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 РНОКПП: НОМЕР_2 ) на квартирному обліку з 27.05.1993.
У апеляційному порядку рішення суду першої інстанції оскаржив відповідач, який у своїй скарзі просив скасувати рішення суду та відмовити повністю в задоволенні позовних вимог. Зазначає, що згідно з п. 2 ст. 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», в редакції чинній на дату зарахування позивача на квартирний облік, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військовослужбовцям, які вступили на військову службу за контрактом, якщо вони не забезпечені жилою площею за місцем служби, на перші 5 років служби надаються службові приміщення або жила площа в гуртожитку. Протягом цього часу за ними зберігається право на жилу площу, яку вони займали до вступу на військову службу. Вони не можуть бути виключені із списків громадян, взятих на квартирний облік. При продовженні військової служби понад 5 років забезпечення зазначених військовослужбовців жилими приміщеннями за місцем служби провадиться на загальних підставах. Тобто, відповідно до положень ст. 34 Житлового кодексу Української РСР та п. 2 ст. 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (в редакції чинній на дату виникнення спірних правовідносин) забезпечення військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов жилими приміщеннями та взяття їх на квартирний облік, передбачено тільки в разі продовження такими військовослужбовцями служби понад 5 років. Отже, правові підстави для зарахування позивача на квартирний облік протягом перших 5 років проходження ним військової служби - відсутні, а відтак, зарахування позивача на квартирний облік житловою комісією військової частини НОМЕР_1 з 27.05.1993 вчинене всупереч вимогам п. 2 ст. 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» в редакції чинній на дату прийняття такого рішення.
29.03.2023 позивачем до суду подано відзив на апеляційну скаргу. Вважає, що такі аргументи апелянта є помилковими та ґрунтуються на невірному трактуванні норм законодавства. Зазначає, що зарахування військових на квартирний облік при військовій частині жодним чином не залежить від продовження ними служби понад 5 років. Підставою для такого зарахування є потреба у поліпшенні житлових умов. Більше того, цитуючи положення п.2 ст.12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», в редакції чинній на дату зарахування позивача на квартирний облік, апелянт вириває з контексту певні речення без аналізу змісту пункту в цілому. Так, у зазначеному пункті вказано, що прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військовослужбовцям, які вступили на військову службу за контрактом, якщо вони не забезпечені жилою площею за місцем служби, на перші 5 років служби надаються службові приміщення або жила площа в гуртожитку. Протягом цього часу за ними зберігається право на жилу площу, яку вони займали до вступу на військову службу. Вони не можуть бути виключені із списків громадян, взятих на квартирний облік. При продовженні військової служби понад 5 років забезпечення зазначених військовослужбовців жилими приміщеннями за місцем служби провадиться на загальних підставах. Таким чином, дана норма стосується надання службових приміщень або жилої площі в гуртожитку військовослужбовцям, які вступили на військову службу за контрактом на перші 5 років, а не відсутності правових підстав для зарахування на квартирний облік протягом перших 5 років проходження військової служби. Вказує, що рішення житлової комісії військової частини НОМЕР_1 (на яке здійснюється посилання апелянт), оформлене протоколом № 4 від 27.05.1993 р. про зарахування ОСОБА_1 на квартирний облік не скасовано. Просить відмовити в задоволенні апеляційної скарги.
У відповідності до частини першої статті 311 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС), суд апеляційної інстанції вважає за можливе розглянути справу в порядку письмового провадження, так як апеляційну скаргу подано на рішення суду першої інстанції, що ухвалене в порядку письмового провадження (без повідомлення сторін) за наявними у справі матеріалами.
Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, суд приходить до висновку, що апеляційну скаргу слід залишити без задоволення з огляду на наступні підстави.
Судом встановлені наступні обставини.
Позивач проходив військову службу у лавах Збройних Сил України, зокрема: з 05.08.1981 до 06.07.1985 числився курсантом Львівського вищого військово- політичного училища; з 06.07.1985 до 31.08.1985 рахувався у розпорядженні Командуючого групою військ в Німеччині; з 31.08.1985 до 01.06.1988 був начальником клубу 60 військової школи молодших спеціалістів ВВС ГСВГ; з 01.06.1988 до 12.09.1988 рахувався у розпорядженні Командуючого 1-ї Повітряної армії; з 12.09.1988 до 16.03.1993 був начальником клубу 15 80 окремого автомобільного батальйону; з 30.03.1993 до 17.03.1994 служив методистом-організатором соціально- психологічної служби 7 мотострілкового полку; з 17.03.1994 до 16.07.1996 служив заступником начальника з виховної роботи 346 військової школи молодших спеціалістів ПрикВО; з 16.07.1996 до 20.05.2002 служив заступником начальника центру з виховної роботи 146 командно-розвідувального центру штабу округа; з 20.05.2002 до 26.01.2005 служив начальником навчальної лабораторії Львівського військового інституту НУ «Львівська Політехніка», що підтверджується витягом з особової справи підполковника запасу ОСОБА_1 .
24.05.2022 представник позивача звернувся до Національної академії сухопутних військ із адвокатським запитом про надання інформації.
27.05.2022 Національна академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного надала запитувані адвокатом документи та повідомила представника позивача про такі обставини: ОСОБА_1 перебуває на квартирному обліку Національної академії сухопутних військ складом сім'ї одна особа. Станом на 27.05.2022 на квартирному обліку Національної академії сухопутних військ перебуває 590 осіб. ОСОБА_1 включений у списки осіб, які потребують забезпечення жилими приміщеннями за загальною чергою за №38 з 01.12.1995 та в списки осіб, які користуються позачерговим правом одержання жилих приміщень з 28.12.2004 за №82. Окрім того з 25.06.2009 він зарахований в списки осіб, які користуються правом позачергового одержання житла з визначеним терміном (протягом 2-х років). Вперше на квартирний облік у м. Львові ОСОБА_1 зарахований 27.05.1993 житловою комісією військової частини НОМЕР_1 . Відповідно до облікової житлової справи перенесення дати зарахування здійснювалося наступним чином: 27.08.1998 протоколом №15 засідання житлової комісії Львівської КЕЧ району дату зарахування перенесено на 01.12.1995 (врахувати п.15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР); 29.11.2006 протоколом №16 засідання житлової комісії Львівського інституту сухопутних військ Національного університету "Львівська політехніка" дату зарахування перенесено на 27.05.1993 у відповідності до заяви п/п-ка запасу ОСОБА_1 від 24.11.2006. 25.01.2012 протоколом №14 засідання житлової комісії Академії сухопутних військ дату зарахування перенесено на 01.12.1995 (з урахуванням реєстрації та місця проживання в м. Львові у відповідності до п.15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР).
Відповідно до виписки з протоколу №4 засідання житлової комісії при військовій частині НОМЕР_1 від 27.05.1993 позивача поставили на квартирний облік, як переведеного по службі. Склад сім'ї - 1 чол.
Згідно з витягу з протоколу №15 засідання житлової комісії Львівської КЕЧ району від 27.08.1998 перенесено час перебування на квартирному обліку позивача у відповідності до п. 15 з 01.12.1995.
Відповідно до витягу з протоколу №7 засідання житлової комісії ВІ НУ «Львівська політехніка» від 31.10.2003 позивача зараховано на квартирний облік з 01.12.1995 у відповідності до рапорту та поданих документів.
Відповідно до витягу з протоколу №16 засідання житлової комісії ЛІСВ НУ «Львівська політехніка» від 29.11.2006 перенесено чергу позивача в списках з отримання житла з 01.12.1195 на 27.05.1995, як такому, що проходив службу у Львівському гарнізоні.
Відповідно до витягу з протоколу №14 засідання житлової комісії Академії сухопутних військ від 25.01.2012 скасували п. б) протоколу засідання житлової комісії ЛІСВ НУ «Львівська політехніка» №16 від 29.11.2006 стосовно перенесення дати зарахування на квартирний облік позивача, у відповідності до п. 15 Правил обліку громадян, постанови Львівської ОДА №8 та ради об'єднання профспілок Львівщини №ВК-2-1г від 13.05.1998 та зарахували на квартирний облік з 01.12.1995.
Не погоджуючись із такими діями відповідача позивач звернувся до суду першої інстанції із позовом.
Приймаючи оскаржуване рішення, суд першої інстанції дійшов висновку, що відповідач, як суб'єкт владних повноважень, не довів ті обставини, на яких ґрунтуються його заперечення.
Суд апеляційної інстанції погоджується з таким висновком з огляду на наступне.
Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади, їх посадові особи повинні діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Статтею 47 Конституції України передбачено, що кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких громадянин має змогу побудувати житло, придбати його у власність, або взяти в оренду. Громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступною платою відповідно до закону.
Відповідно до частини першої статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», в редакції, чинній на момент зарахування позивача на квартирний облік, встановлено, що військовослужбовці забезпечуються жилими приміщеннями державою.
Військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової служби) та членам їх сімей, які проживають разом з ними, надається жиле приміщення, що має відповідати вимогам статті 50 Житлового кодексу Української РСР (ЖК Української РСР).
За загальним правилом, визначеним статтями 36, 37 ЖК Української РСР облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, здійснюється, як правило, за місцем проживання у виконавчому комітеті районної, міської, районної в місті, селищної, сільської Ради народних депутатів.
Відповідно до Основ житлового законодавства Союзу РСР і союзних республік у випадках і в порядку, встановлюваних Радою Міністрів СРСР і Радою Міністрів Української РСР, громадян може бути взято на облік і не за місцем їх проживання (частина перша статті 36).
Облік потребуючих поліпшення житлових умов громадян, які працюють на підприємствах, в установах, організаціях, що мають житловий фонд і ведуть житлове будівництво або беруть пайову участь у житловому будівництві, здійснюється за місцем роботи, а за їх бажанням також і за місцем проживання. Нарівні з ними беруться на облік громадяни, які залишили роботу на цих підприємствах, в установах, організаціях у зв'язку з виходом на пенсію (частина перша статті 37).
Порядок забезпечення жилими приміщеннями осіб офіцерського складу, прапорщиків, мічманів, військовослужбовців надстрокової служби та військової служби за контрактом, військовослужбовців-жінок регулюється житловим законодавством і Положенням про порядок забезпечення жилою площею у Збройних Силах України, введеним в дію наказом Міністра оборони України від 23 грудня 1992 року № 220 з наступними змінами (Положення № 220).
Відповідно до пункту 34 Положення № 220 всі питання, пов'язані із забезпеченням житлом військовослужбовців, вирішуються за місцем проходження ними служби. При цьому, датою постановки на квартирний облік вважається день, коли буде прийняте рішення житловою комісією військової частини про прийняття на квартирний облік. День прийняття на квартирний облік визначає місце військовослужбовця на одержання житлового приміщення. Військовослужбовці беруться на квартирний облік за рішенням житлової комісії військової частини, затвердженим командиром останньої, і перебувають на цьому обліку до одержання жилого приміщення за винятком випадків: поліпшення житлових умов, завдяки якому відпала необхідність у наданні іншого жилого приміщення; переведення до нового місця служби; засудження (крім умовного) до позбавлення волі на строк понад шість місяців; подання таких, що не відповідають дійсності, відомостей, які стали підставою для взяття на облік, або вчинення командуванням неправомірних дій при вирішенні цього питання.
Положенням № 220 передбачено (відповідна норма збереглася і в Положенні про порядок забезпечення жилою площею в Збройних Силах України, введеному в дію наказом Міністра оборони України від 03 лютого 1995 № 20, чинному на момент звільнення позивача у запас), що військовослужбовці та члени їх сімей мають право до одержання жилого приміщення прописатися за адресою військової частини, а також, що на кожного військовослужбовця, взятого на квартирний облік, оформлюється облікова справа, у якій знаходяться необхідні документи: рапорт про прийняття на квартирний облік, довідка з місця проживання про склад сім'ї та прописку, довідка про те, чи перебувають члени сім'ї на квартирному обліку за місцем роботи (у виконавчих комітетах місцевих Рад) (пункт 12).
Згідно з вимогами частини дев'ятої статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», військовослужбовці, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, при звільненні з військової служби в запас або у відставку за віком, станом здоров'я, а також у зв'язку із скороченням штатів або проведенням інших організаційних заходів, у разі неможливості використання на військовій службі залишаються на цьому обліку у військовій частині до одержання житла з державного житлового фонду, а в разі її розформування у військових комісаріатах і квартирно-експлуатаційних частинах районів та користуються правом позачергового одержання житла.
Із витягу з протоколу засідання житлової Академії сухопутних військ від 25 січня 2012 року № 14 відомо, що на підставі пункту 15 Правил обліку громадян, постанови Львівської ОДА №8 та ради об'єднання профспілок Львівщини №ВК-2-1г від 13.05.1998, комісія вирішила перенести дату зарахування на квартирний облік ОСОБА_1 з 01.12.1995.
Крім того, з матеріалів справи вбачається, що раніше ухвалене рішення житлової комісії в/ч НОМЕР_1 від 27 травня 1993 року про зарахування ОСОБА_2 на квартирний облік не скасовано.
Відповідно до пунктів 11, 17 Положення про порядок забезпечення жилою площею у Збройних Силах України датою постановки позивача на квартирний облік є дата винесення рішення житловою комісією військової частини, тобто, як було встановлено судом, саме з 27 травня 1993 року має визначатись черговість надання жилого приміщення позивачу за часом прийняття на облік (внесення до списків осіб, які користуються правом першочергового та позачергового отримання жилих приміщень).
Разом з тим, відповідно до пункту 2.16 Інструкції про організацію забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 30 листопада 2011 року № 737 (Інструкція), військовослужбовці, які перебувають на обліку, під час звільнення з військової служби в запас або відставку за віком, станом здоров'я, а також у зв'язку з реформуванням ЗС України, зі скороченням штатів або проведенням інших організаційних заходів, у разі неможливості використання на військовій службі, залишаються (за їх бажанням) на обліку у військовій частині до одержання жилого приміщення з державного житлового фонду за останнім місцем проходження служби, а в разі розформування військової частини у військовому комісаріаті і КЕВ (КЕЧ) району, на території обслуговування яких знаходилася розформована військова частина, та користуються правом позачергового одержання жилого приміщення.
Підстави та порядок зняття з обліку та виключення зі списків осіб, що мають право першочергового та позачергового одержання жилих приміщень, визначені, зокрема в пункті 2.18 Інструкції, в якому зазначено, що військовослужбовці та особи, звільнені з військової служби, знімаються з обліку за місцем служби (за місцем звільнення з військової служби) у разі: поліпшення житлових умов у випадках, передбачених законодавством, за місцем перебування на квартирному обліку, унаслідок чого зникла потреба в наданні жилого приміщення; отримання за рахунок житлових фондів Міністерства оборони України жилого приміщення для постійного проживання; переміщення військовослужбовця до нового місця служби в інший населений пункт; звільнення з військової служби за підставами, не зазначеними в абзаці першому пункту 2.16 цього розділу; подання відомостей, що не відповідають дійсності, але стали підставою для зарахування на облік або неправомірних дій посадових (відповідальних) осіб при вирішенні питання про прийняття на квартирний облік; звільнення в запас або відставку до досягнення 20 років вислуги на військовій службі особами, які зараховані на облік після 01 січня 2005 року (крім випадків, вказаних у пункті 2.17 цього розділу); обрання для постійного місця проживання іншого населеного пункту особами, які звільнені у запас або у відставку; в інших випадках, передбачених законодавством. Також зазначено, що військовослужбовці та особи, звільнені з військової служби, виключаються зі списків осіб, що мають право першочергового та позачергового одержання жилих приміщень, у разі якщо вони були необґрунтовано включені до цих списків або втратили право на отримання жилого приміщення в пільговому порядку. Рішення про зняття з обліку та виключення зі списків осіб, що мають право першочергового та позачергового одержання жилих приміщень, приймається житловою комісією військової частини, яка зарахувала військовослужбовця на облік, або її правонаступником. Рішення письмово доводиться до відома військовослужбовця у п'ятнадцятиденний строк із зазначенням причин зняття з обліку.
Апеляційний суд зазначає, що будь-які належні і допустимі докази того, що позивач був зарахований на квартирний облік внаслідок подання ним відомостей, що не відповідають дійсності, або неправомірних дій посадових (відповідальних) осіб при вирішенні питання про прийняття на квартирний облік, у матеріалах справи відсутні.
Подібну правову позицію висловив Верховний Суд у постанові від 10.10.2019 №359/1347/17.
Отже, апеляційний суд вважає, що апелянт, як суб'єкт владних повноважень, не довів ті обставини, на яких ґрунтуються вимоги апеляційної скарги.
Згідно з ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Зазначене положення поширюється на доказування правомірності оскаржуваного рішення (дії чи бездіяльності). Окрім доказування правових підстав для рішення (тобто правомірності), суб'єкт владних повноважень повинен доказувати фактичну підставу, тобто наявність фактів, з якими закон пов'язує можливість прийняття рішення, вчинення дії чи утримання від неї.
В розумінні ст. 242 Кодексу адміністративного судочинства України рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним, обґрунтованим та відповідати завданню адміністративного судочинства, визначеному цим Кодексом.
За наведених обставин колегія суддів дійшла висновку, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та прийняв рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права, доводи апеляційної скарги не спростовують висновків суду, тому оскаржуване рішення слід залишити без змін.
Відповідно до ст. 316 Кодексу адміністративного судочинства України суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а рішення або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Керуючись статтями 308, 315, 316, 321, 322, 325, 328 Кодексу адміністративного судочинства України, суд-
Апеляційну скаргу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного залишити без задоволення, а рішення Львівського окружного адміністративного суду від 13 жовтня 2022 року у справі № 380/10508/22 без змін.
Постанова набирає законної сили з дати її прийняття, оскарженню не підлягає, крім випадків, передбачених пунктом 2 частини 5 статті 328 Кодексу адміністративного судочинства України.
Головуючий суддя О. І. Довга
судді І. В. Глушко
І. І. Запотічний