Ухвала від 20.04.2023 по справі 922/1092/23

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

УХВАЛА

"20" квітня 2023 р.м. ХарківСправа № 922/1092/23

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Міньковського С.В.

при секретарі судового засідання Черновій В.О.

розглянувши справу за заявою Фізична особа-підприємець Мазур Олександр Сергійович

про визнання банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю "Прогрес 19" , код ЄДРПОУ 41985239

за участю сторін:

не з'явились,

ВСТАНОВИВ:

Заявник, фізична особа-підприємець Мазур О.С. звернувся до Господарського суду Харківської області з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ "Прогрес 19", оскільки боржник має перед кредитором заборгованість на загальну суму 120 000,00 грн.

Ухвалою від 10.04.2023 суд прийняв заяву кредитора до розгляду, призначив підготовче засідання суду, зобов'язав боржника у відповідності до ст. 36 Кодексу України з процедур банкрутства до дати проведення підготовчого засідання надати суду відзив на заяву кредитора, в якому викласти заперечення або визнання боргу кредитора, докази, що підтверджують обставини викладені у відзиві на заяву кредитора.

В судове засідання 20.04.2023 ані кредитор ані боржник не з'явились, про причину неявки суду не повідомили, вимог ухвали суду не виконали.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив, що в судове засідання жоден з учасників справи не з'явився, про причину неявки суду не повідомив, вимог ухвали суду не виконали, що створює підстави для відкладення розгляду справи в підготовчому засідання суду згідно ст. 216 ГПК України.

Крім того, відповідно до ч. 7 ст. 4 Господарського процесуального кодексу України жодна особа не може бути позбавлена права на участь у розгляді своєї справи у визначеному законом порядку.

Враховуючи вищевикладне, з метою надання учасникам справи доступу до правосуддя, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи у підготовчому засіданні.

Керуючись статтями 2, 116, 117 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 4, 216, 234-235 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи в підготовчому засіданні суду на "16" травня 2023 р. о(об) 12:00 год., за адресою: м. Харків, пл. Свободи 5 Держпром 8-й під'їзд, зал № 111.

2. Зобов'язати боржника та кредитора виконати вимоги попередньої ухвали суду в повному обсязі.

3. Боржнику - надати суду відзив на заяву кредитора, в якому викласти заперечення або визнання боргу кредитора, докази, що підтверджують обставини викладені у відзиві на заяву кредитора. До відзиву долучити докази відправлення заявникам копії відзиву.

У відзиві боржника зазначаються:

- заперечення боржника щодо вимог заявника (заявників);

- загальна сума заборгованості боржника перед кредиторами за зобов'язаннями, що передбачають виплату грошових коштів, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), з виплати заробітної плати;

- відомості про наявне у боржника майно, а також про всі рахунки боржника в установах банків та інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків;

- відомості про всі рахунки, на яких ведеться облік прав на цінні папери, що належать боржнику у депозитарних установах, їх реквізити;

- відомості про проведення боржником діяльності, пов'язаної з державною таємницею;

- докази необґрунтованості вимог заявника (за наявності).

- інші відомості, що мають значення для розгляду справи.

4. Учасники судових засідань та інші громадяни мають право надсилати документи, що стосуються розгляду судових справ, без особистого прибуття до приміщення суду:

- через особистий кабінет в системі "Електронний суд";

- у разі неможливості надсилання через систему “Електронний суд” електронною поштою на e-mail: inbox@hr.arbitr.gov.ua (з обов'язковим підписанням всіх документів кваліфікованим електронним підписом).

- у разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді - звичайною поштою на офіційну адресу суду.

5. З урахуванням положень статті 3 Конституції України про те, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю - рекомендувати у випадку загрози життю, здоров'ю та безпеці представників учасників справи подавати до суду заяви про розгляд справи в іхній відсутності за наявними матеріалами в порядку ч.3 ст.196 ГПК України.

6. Ухвалу направити: кредитору ФОП Мазур О.С. ( АДРЕСА_1 ), боржнику ТОВ "Прогрес 19" (61068, м. Харків, Набережна Сабурівська, 5), арбітражному керуючому Паркулабу В.Г. (вул. Потебні, 6, м. Харків, 61002).

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та оскарженню не підлягає.

Ухвала підписана 20.04.2023.

Суддя Міньковський С.В.

Попередній документ
110364476
Наступний документ
110364478
Інформація про рішення:
№ рішення: 110364477
№ справи: 922/1092/23
Дата рішення: 20.04.2023
Дата публікації: 24.04.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Харківської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про банкрутство, з них:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Закрито провадження (16.05.2024)
Дата надходження: 23.03.2023
Предмет позову: визнання банкрутом
Розклад засідань:
18.07.2023 10:00 Господарський суд Харківської області
29.08.2023 12:00 Господарський суд Харківської області
26.09.2023 12:00 Господарський суд Харківської області
09.04.2024 12:00 Господарський суд Харківської області
16.05.2024 14:00 Господарський суд Харківської області