Справа № 947/3970/23
Провадження №2/523/3184/23
"21" квітня 2023 р. м. Одеса
Суддя Суворовського районного суду м. Одеси Кисельов В.К., розглянувши матеріали позовної заяви ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» (м. Одеса,вул. Пушкінська, буд. 7 ) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості,-
Ухвалою Київського районного суду м. Одеси від 16 лютого 2023 року матеріали позовної заяви ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» (м. Одеса,вул. Пушкінська, буд. 7 ) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості було направлено до Суворовського районного суду м. Одеси для розгляду по суті за підсудністю.
Відповідно до п. 3 ст. 274 ЦПК України, при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: 1)ціну позову; 2)значення справи для сторін; 3)обраний позивачем спосіб захисту; 4)категорію та складність справи; 5)обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначати експертизу, викликати свідків тощо; 6)кількість сторін та інших учасників справи; 7)чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; 8)думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.
Таким чином, відповідно до норм чинного ЦПК України, дана справа розглядається у порядку спрощеного провадження, тому суд вважає за необхідним призначити вищевказану справу в порядку спрощеного позовного провадження.
Справу розподілено автоматизованою системою документообігу суду та 19 квітня 2023р. та передано до розгляду судді Кисельову В.К.
З врахуванням великої завантаженості та щорічної відпустки судді Кисельова В.К., призначення справи відбудеться на більш тривалий час.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 187-192, 260, 261, 274 п. 4, 353 ЦПК України, суд,
Відкрити провадження у порядку спрощеного позовного провадження по цивільній справі за позовною заявою ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» (м. Одеса,вул. Пушкінська, буд. 7 ) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості.
Призначити судове засідання на 27 липня 2023 року на 12 годину 00 хвилин у залі судових засідань № 21 (2-й поверх), в приміщенні Суворовського районного суду м. Одеси, вул. Чорноморського козацтва, 68.
Встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст.178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч.4 ст.178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч.8 ст.178 ЦПК України).
Відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.
Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Копію ухвали, копію позовної заяви та доданих документів, надіслати учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: sv.od.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя В.К. Кисельов