Ухвала від 13.04.2023 по справі 715/3298/22

УХВАЛА

Справа № 715/3298/22

13 квітня 2023 року

м. Вінниця

Суддя-доповідач Сьомого апеляційного адміністративного суду Сторчак В. Ю., розглянувши апеляційну скаргу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності,

ВСТАНОВИВ:

відповідно до рішення Глибоцького районного суду Чернівецької області від 20 січня 2023 року позов задоволено.

Не погоджуючись із судовим рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу.

Відповідно до статті 297 КАС України апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Таким чином, з метою розгляду даної апеляційної скарги, вважаю за необхідне витребувати з Глибоцького районного суду Чернівецької області адміністративну справу №715/3298/22 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності.

Керуючись ст. 297 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Повторно витребувати з Глибоцького районного суду Чернівецької області адміністративну справу №715/3298/22 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Сторчак В. Ю.

Попередній документ
110214104
Наступний документ
110214106
Інформація про рішення:
№ рішення: 110214105
№ справи: 715/3298/22
Дата рішення: 13.04.2023
Дата публікації: 17.04.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Сьомий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (15.09.2023)
Результат розгляду: скасовано
Дата надходження: 21.11.2022
Предмет позову: про скасування постанови серії ЕАР №6123465 про притягн. до адм. відпов.
Розклад засідань:
02.12.2022 10:30 Глибоцький районний суд Чернівецької області
26.12.2022 10:30 Глибоцький районний суд Чернівецької області
20.01.2023 10:00 Глибоцький районний суд Чернівецької області
15.06.2023 09:30 Сьомий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГРИГОРЧАК ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
СТОРЧАК В Ю
суддя-доповідач:
ГРИГОРЧАК ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
СТОРЧАК В Ю
відповідач:
Камянець-Подільське районне УП в Хмельницькій області
позивач:
Топало Сергій Дмитрович
3-я особа:
Поліцейський Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області сержант Данилюк Віталій Олександрович
відповідач (боржник):
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
заявник апеляційної інстанції:
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
суддя-учасник колегії:
ГРАБ Л С
ПОЛОТНЯНКО Ю П
третя особа відповідача:
поліцейський Камянець-Подільського району УП ГУНП в Хмельницькій області сержант Данилюк Віталій Олександрович