ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
про відкриття апеляційного провадження
"10" квітня 2023 р. Справа № 918/772/21
Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючий суддя Петухов М.Г., суддя Маціщук А.В. , суддя Олексюк Г.Є.
розглянувши апеляційну скаргу Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Рівнегаз"
на рішення Господарського суду Рівненської області від 23.02.2023
(ухвалене о 15:11 год. у м. Рівному, повний текст складено 06.03.2023)
у справі № 918/772/21 (суддя Пашкевич І.О.)
за позовом Акціонерного товариства "Укртрансгаз"
до Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Рівнегаз"
про стягнення коштів
Рішенням Господарського суду Рівненської області від 23.02.2023 у справі № 918/772/21 позов задоволено. Стягнуто з АТ "Оператор газорозподільної системи "Рівнегаз" на користь АТ "Укртрансгаз" 2 486 439 грн 74 коп. заборгованості з оплати перевищення замовленої (договірної) потужності, 290 462 грн 70 коп. пені, 114 603 грн 58 коп. 3% річних, 252 874 грн 02 коп. інфляційних втрат та 212 245 грн 65 коп. судового збору.
Не погоджуючись із вказаним рішенням суду першої інстанції, Акціонере товариство "Оператор газорозподільної системи "Рівнегаз" звернулося з апеляційною скаргою до Північно-західного апеляційного господарського суду, відповідно до якої просить рішення Господарського суду Рівненської області від 23.02.2023 у справі № 918/772/21 скасувати, та ухвалити нове рішення, яким відмовити в задоволенні позовних вимог.
Ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду від 27.03.2023 апеляційну скаргу Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Рівнегаз" на рішення Господарського суду Рівненської області від 23.02.2023 у справі №918/772/21 залишено без руху. Зобов'язано скаржника усунути, протягом 10 днів із дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху, встановлені при поданні апеляційної скарги недоліки та надати суду докази сплати судового збору у розмірі 70 748 грн 55 коп. в порядку визначеному Законом України "Про судовий збір".
В подальшому, на адресу Північно-західного апеляційного господарського суду надійшла заява, у якій скаржник повідомляє про виконання вимог ухвали суду та надає відповідні докази.
Беручи до уваги усунення скаржником недоліків апеляційної скарги, колегія суддів відповідно до вимог статті 262 Господарського процесуального кодексу України визначилась про можливість відкриття апеляційного провадження у справі №918/772/21. Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час постановлення ухвали до суду не надійшло.
Керуючись ст.ст. 234, 260, 262, 263, 270 ГПК України, Північно-західний апеляційний господарський суд
1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Рівнегаз" на рішення Господарського суду Рівненської області від 23.02.2023 у справі № 918/772/21.
2. Позивачу протягом п'яти днів з дня одержання цієї ухвали надати суду обґрунтований відзив/письмові пояснення на апеляційну скаргу, в порядку передбаченому статтею 263 ГПК України та докази надсилання копії відзиву/письмових пояснень та доданих документів іншому учаснику справи.
3. Ухвалу надіслати учасникам справи.
4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями.
Головуючий суддя Петухов М.Г.
Суддя Маціщук А.В.
Суддя Олексюк Г.Є.