Ухвала від 03.04.2023 по справі 260/18/23

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

03 квітня 2023 рокуЛьвівСправа № 260/18/23 пров. № А/857/5518/23

Суддя Восьмого апеляційного адміністративного суду Улицький В. З., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 22 лютого 2023 року у справі № 260/18/23 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до 27 Прикордонний загін імені Героїв Карпатської Січі Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України про визнання протиправним та скасування наказу,

ВСТАНОВИВ:

28 березня 2023 року Восьмим апеляційним адміністративним судом зареєстровано апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 22 лютого 2023 року, яка подана безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Водночас відповідно до підпункту 15.3 пункту 15 частини 1 розділу VII Перехідних положень КАС України до визначення Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів), можливості вчинення передбачених цим Кодексом дій з використанням підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи такі дії вчиняються в такому порядку, а саме розгляд справи у суді здійснюється за матеріалами справи у паперовій формі.

З огляду на вищенаведене, з метою забезпечення прав учасників справи на своєчасний належний судовий розгляд, вважаю за необхідне витребувати із суду першої інстанції матеріали даної адміністративної справи.

Керуючись статтями 297, 321, 325 КАС України,

УХВАЛИВ:

Витребувати з Закарпатського окружного адміністративного суду матеріали справи № 260/18/23 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до 27 Прикордонний загін імені Героїв Карпатської Січі Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України про визнання протиправним та скасування наказу.

Зобов'язати Закарпатський окружний адміністративний суд невідкладно направити матеріали адміністративної справи № 260/18/23 до Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Копію даної ухвали надіслати Закарпатському окружному адміністративному суду та учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя В. З. Улицький

Попередній документ
109977316
Наступний документ
109977318
Інформація про рішення:
№ рішення: 109977317
№ справи: 260/18/23
Дата рішення: 03.04.2023
Дата публікації: 05.04.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; проходження служби, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (29.05.2023)
Дата надходження: 28.03.2023
Предмет позову: визнання протиправним та скасування наказу