65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
про відкриття провадження у справі
"03" квітня 2023 р.м. Одеса Справа № 916/1247/23
Суддя Господарського суду Одеської області Погребна К.Ф., розглянувши матеріали позовної заяви від 27.03.2023 (вх. № 1296/23)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Блок Майстер Україна” (01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 40/85, код ЄДРПОУ 36387055)
до відповідача: Приватного підприємства “Адепт-Комплект” (67500, Одеська обл., Лиманський р., смт. Доброслав, вул. Першотравнева, 56, кімн. 16, код ЄДРПОУ 33316835)
про стягнення 1 150 116,27грн.
Товариство з обмеженою відповідальністю “Блок Майстер Україна” звернулось до Господарського суду Одеської області із позовом до Приватного підприємства “Адепт-Комплект” про стягнення 1 150 116,27грн.
Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконання відповідачем зобов'язань за договором на виготовлення та монтаж металоконструкцій №29/03/21 від 29.03.2021р.
Згідно ч.1 ст.176 ГПК України за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п'яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому ст.174 цього Кодексу.
Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду, відкриття провадження у справі та розгляду справи за правилами загального позовного провадження, враховуючи розмір позовних вимог , обсяг та характер доказів, значення справи для сторін.
Керуючись ст.ст. 120, 176, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.
3. Підготовче засідання призначити на "26" квітня 2023 р. о 12:10Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 29, в залі судових засідань № 2 (1 поверх), тел. 0(482)307-952.
4. Запропонувати відповідачу протягом 15 днів з дня вручення даної ухвали суду подати до суду відзив на позовну заяву оформлений відповідно до вимог ст.ст.165, 178 ГПК України; надіслати копію відзиву та доданих до нього доказів позивачу одночасно з надісланням відзиву до суду; відповідні докази надіслання надати до суду.
5. Запропонувати позивачу подати до суду протягом 10 днів з дня отримання відзиву на позов відповідь на відзив, оформлений відповідно до вимог ст.ст.166, 184 ГПК України; надіслати копію відповіді на відзив та доданих до неї доказів відповідачу одночасно з надісланням відповіді суду; відповідні докази надіслання надати до суду;
6. Запропонувати відповідачу подати до суду протягом 10 днів з дня отримання відповіді на відзив, заперечення, оформлені відповідно до вимог ст.ст.167, 184 ГПК України, надіслати копію заперечень та доданих до них доказів позивачу одночасно з надісланням заперечень до суду; відповідні докази надіслання надати до суду.
7. Викликати учасників справи в підготовче засідання.
8. Повідомити учасників справи про наявність в Господарському суді Одеської області технічної можливості проведення судових засідань в режимі відеоконференції, в тому числі поза межами приміщення суду відповідно ст.197 ГПК України.
9. Звернути увагу учасників справи, що з 01.10.2022, відповідно до пунктів 8,45,49 Положення про порядок функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого Рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 №1845/0/15-21, доступ користувачів до сервісу відеоконференцзв'язку ЄСІТС (ВКЗ) буде можливий тільки через Електронний кабінет Електронного суду.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua
Ухвала набирає чинності в порядку, визначеному ст.235 ГПК України.
Суддя К.Ф. Погребна