Постанова від 17.03.2023 по справі 686/6315/23

Справа № 686/6315/23

Провадження № 3/686/2428/23

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 березня 2023 року м. Хмельницький

Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Місінкевич А.Л., за участю особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , розглянувши матеріали справи, які надійшли від відділення поліції №1 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницький області про адміністративне правопорушення відносно

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,

за вчинення правопорушення, передбаченого статтею 173 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

12.02.2023 року о 01 год. 10 хв., ОСОБА_1 в перебуваючи за адресою АДРЕСА_2 , висловлювався нецензурною лайкою на адресу ОСОБА_2 , кидався в бійку, вирвав ручку правої передньої дверки, цим самим пошкодивши автомобіль, чим порушив громадський порядок і спокій громадян.

В діях ОСОБА_1 вбачається склад правопорушення, передбаченого статтею 173 КУпАП.

В судове засідання ОСОБА_1 з'явився, вину не визнав.

Суд дослідивши подані суду докази приходить до наступного висновку.

Не зважаючи на невизнання ОСОБА_1 вини, факт вчинення даного правопорушення, підтверджується зібраними по справі доказами: відомостями з протоколу про адміністративне правопорушення, заявою та письмовими поясненнями ОСОБА_2 , рапортом працівника поліції, письмовими поясненнями ОСОБА_1 , фотознімками з місця події.

Вивчивши матеріали справи, суддя приходить до переконання, що вина ОСОБА_1 доведена, дії за ст. 173 КУпАП кваліфіковані вірно і враховуючи особу правопорушника та мету адміністративного стягнення, визначену ст. 23 КУпАП, до ОСОБА_1 слід застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу.

Відповідно до ст. 40-1 КУпАП, у разі винесення суддею постанови про накладання адміністративного стягнення, особою, на яку накладено таке стягнення, сплачується судовий збір у відповідності до ст.4 Закону України «Про судовий збір».

Керуючись ст.ст. 23, 40-1, 173, 283, 284-289 КУпАП, суддя,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 7-ми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 119(сто дев'ятнадцять) гривень.

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на користь держави судовий збір в сумі 536,80 грн.

На постанову через суд першої інстанції, який її постановив, може бути подана апеляційна скарга протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Суддя Хмельницького

міськрайонного суду А.Л. Місінкевич

Попередній документ
109846007
Наступний документ
109846009
Інформація про рішення:
№ рішення: 109846008
№ справи: 686/6315/23
Дата рішення: 17.03.2023
Дата публікації: 30.03.2023
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Дрібне хуліганство
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (15.03.2023)
Дата надходження: 14.03.2023
Предмет позову: ст. 173 КУпАП
Розклад засідань:
17.03.2023 10:00 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
МІСІНКЕВИЧ АНДРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
суддя-доповідач:
МІСІНКЕВИЧ АНДРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Кика Олександр Михайлович