Справа №3- 742/10
20.08.2010 року смт. Чуднів
Суддя Чуднівського районного суду Бондарчук І.Ф. розглянувши матеріали, які надійшли з Чуднівського РВ УМВС в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1 не працює за ст.184ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
28.05.2010 року в смт. Іванопіль було встановлено, що гр. ОСОБА_1 не виконує своїх обов'язків щодо виховання свого малолітнього сина, , чим вчинив правопорушення передбачене ст. 184ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Винуватість правопорушника підтверджується матеріалами адміністративної справи.
У судовому засіданні правопорушник винуватість визнав в скоєному та щиро кається в скоєному.
На підставі викладеного, враховуючи, характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що обтяжують і пом”якшують відповідальність та керуючись ст. ст. 221,284, Кодексу України про адміністративні правопорушення
.
Визнати винним ОСОБА_1 за ст.184ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді попередження.
Суддя: