Справа № 632/379/21
провадження № 1-в/632/66/23
24 березня 2023 року місто Первомайський
Первомайський міськрайонний суд Харківської області у складі: головуючого ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду подання про звільнення від покарання ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця села Червоне Знамено Первомайського району Харківської області, громадянина України, мешканця АДРЕСА_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_2 , засудженого 22 березня 2021 року Первомайським міськрайонний судом Харківської області за ч. 2 ст. 345 КК України до двох років позбавлення волі із застосуванням ст. 75 КК України з іспитовим строком два роки, -
Від Лозівського РВ № 2 філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області надійшло до суду подання, в якому порушене питання про звільнення від призначеного покарання ОСОБА_3 , засудженого до позбавлення волі з іспитовим строком.
Подання обґрунтоване. Так, згідно з вироком Первомайського міськрайонного суду Харківської області від 22 березня 2021 року ОСОБА_3 засуджено за ч. 2 ст. 345 КК України до покарання у виді позбавлення волі строком на два роки та звільнено від відбування покарання з випробуванням із застосуванням ст. 75 КК України з іспитовим строком два роки.
Зазначений строк закінчився, при цьому ОСОБА_3 виконав покладені на нього обов'язки, не вчинив нового кримінального правопорушення, характеризується задовільно.
Керуючись ст. 78 КК України, п. 9 ч. 1 ст. 537, ст. 539 КПК України,-
ОСОБА_3 звільнити від призначеного йому вироком Первомайського міськрайонного суду Харківської області від 22 березня 2021 року покарання - позбавлення волі.
Ухвала може бути оскаржена протягом семи днів з дня її оголошення до Харківського апеляційного суду через Первомайський міськрайонний суд Харківської області.
Суддя:ОСОБА_1