(скорочена)
21 березня 2023 р. Справа № 577/2643/22
Другий апеляційний адміністративний суд у складі:
Головуючого судді: Присяжнюк О.В.,
Суддів: П'янової Я.В. , Любчич Л.В. ,
за участю секретаря судового засідання Кролівець П.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Конотопського міськрайонного суду Сумської області від 09.01.2023 р. (ухвалене суддею Семенюк І.М.) по справі № 577/2643/22
за позовом ОСОБА_1
до Державної служби України з безпеки на транспорті
про притягнення до адміністративної відповідальності та закриття провадження у справі,
Відповідно до ч. 3 ст. 243 Кодексу адміністративного судочинства України проголосити вступну та резолютивну частину постанови, повний текст постанови буде складено 21.03.2023 р.
Керуючись ст. 243 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 залишити без задоволення.
Рішення Конотопського міськрайонного суду Сумської області від 09.01.2023 р. по справі № 577/2643/22 залишити без змін.
Постанова набирає законної сили з моменту її проголошення та не може бути оскаржена у касаційному порядку до Верховного Суду. .
Головуючий суддя Присяжнюк О.В.
Судді П'янова Я.В. Любчич Л.В.