Справа № 560/3833/23
21 березня 2023 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Козачок І.С. розглянувши адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС у Хмельницькій області до ОСОБА_1 про стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу,
Відповідно до ч. 1 ст. 253 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Згідно з ч. 2 ст. 253 КАС України, питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Судом встановлено, що при прийнятті ухвали від 20 березня 2023 про залишення позовної заяви без руху допущено технічну описку та помилково вказаний місяць у даті документа. Суд вважає необхідним цю описку виправити.
Керуючись статтями 248, 253, 256, Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
виправити технічну описку в ухвалі про залишення позовної заяви без руху,
виправивши дату прийняття ухвали з 20 січня 2023 на вірну дату 20 березня 2023 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з її підписання.
Головуючий суддя І.С. Козачок