Ухвала від 20.03.2023 по справі 212/1353/23

Справа № 212/1353/23

1-кс/212/359/23

УХВАЛА

20 березня 2023 року м. Кривий Ріг

Слідчий суддя Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ОСОБА_1 , за участю: секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого ОСОБА_3 , погоджене прокурором ОСОБА_4 , внесене в кримінальному провадженні № 12023041730000287 від 25.02.2023 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України про надання тимчасового доступу до речей і документів,-

ВСТАНОВИВ:

Слідчий ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді з клопотанням про надання тимчасового доступу до речей і документів які містять охоронювану законом таємницю, в обґрунтування якого зазначив, що 24 лютого 2023 року, близько 17:00 години ОСОБА_5 разом з своїм знайомим ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , прийшов до приміщення будинку АДРЕСА_1 , у гості до іншого знайомого ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який проживає у вказаному будинку, з метою вживання алкогольних напоїв.

Під час вжиття алкоголю, між ОСОБА_5 з одної сторони та ОСОБА_6 з іншої, відбулася словесна сварка, на побутовому ґрунті, в результаті якої у ОСОБА_5 раптово виникла особиста гостра неприязнь, до ОСОБА_6 та умисел направлений на спричинення йому тяжких тілесних ушкоджень за вище вказаних мотивів.

Продовжуючи реалізацію свого злочинного умислу, направленого на спричинення ОСОБА_6 тяжких тілесних ушкоджень на ґрунті раптово виниклої особистої неприязні до нього, знаходячись в приміщені кімнати розташованій від вхідних дверей до будинку АДРЕСА_1 , праворуч, близько 18.00 годин 24.02.2023 року, умисно завдав потерпілому ОСОБА_6 , який стояв звернутий до нього обличчям, не менш двох ударів кулаком в ліву ділянку голови, від яких останній впав навколішки на підлогу, після чого, стоячи над потерпілим зі значною силою завдав не менше двох ударів правою ногою взутою в берці, в ліву ділянку голови, після чого з місця скоєння злочину зник.

Відразу ж після цього, свідок події ОСОБА_7 , викликав потерпілому бригаду швидкої медичної допомоги, та ОСОБА_6 було госпіталізовано до КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », де йому було надано належну медичну допомогу.

ВІДДІЛЕННЯМ ПОЛІЦІЇ № 3 КРУП ГУНП В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАРШОМУ ЛЕЙТЕНАНТУ ПОЛІЦІ внесено відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікація кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 121 КК України.

Під час проведення досудового розслідування, встановлено, що ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 перебував на лікуванні КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », з приводу отриманих ним травм, та де на теперішній, час зберігається його медична картка з цього приводу.

Слідчий зазначив, що медичні документи на ім'я ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мають суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, а саме для проведення судових експертиз, необхідно отримати тимчасовий доступ до медичних документів ОСОБА_6 , що зберігаються у КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », що розташована за адресою: АДРЕСА_2 , а також отримати можливість тимчасового вилучення медичних документів ОСОБА_6 для проведення судових експертиз.

Слідчий суддя, розглянувши клопотання слідчого про здійснення судового розгляду у судовому засіданні без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі і документи,

Відповідно до статті 8 Закону України «Про доступ до публічної інформації» таємна інформація-інформація, доступ до якої обмежується відповідно до частини другої статті 6 цього Закону, розголошення якої може завдати шкоди особі, суспільству і державі. Таємною визнається інформація, яка містить державну, професійну, банківську таємницю, таємницю досудового розслідування та іншу передбачену законом таємницю.

Відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з письмового дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливим (стаття 222 КПК України).

За ч. 2 ст. 163 КПК України, якщо сторона кримінального провадження, яка звернулася з клопотанням, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.

Слідчий суддя, розглянувши клопотання слідчого про здійснення судового розгляду у судовому засіданні без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, дійшов висновку про його необґрунтованість.

Представники КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », належним чином повідомлені про слухання справи, у судове засідання представник не з'явився, про причини неявки суд не повідомили.

За таких обставин відповідно до ч. 4 ст. 163 КПК України неприбуття представника не є перешкодою для розгляду клопотання.

Слідча у судове засідання не з'явилася, звернулася до суду з заявою про розгляд клопотання у її відсутність. Клопотання підтримує у повному обсязі.

На підставі ч. 4 ст. 107 КПК України, враховуючи неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Слідчий суддя, дослідивши витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12023041730000287 від 25.02.2023 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України, , довідку КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » відповідно до якої ОСОБА_6 , 1983 року народження, знаходиться на стаціонарному лікуванні в нейрохірургічному відділенні з 24.02.2023 року по теперішній час, вважає клопотання таким, що підлягає задоволенню, оскільки сторона обвинувачення довела наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи перебувають у володінні КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення обставин; містять охоронювану законом таємницю, ці відомості можуть бути використані як докази, іншими способами неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою зазначеної інформації.

Керуючись ст. ст. 163- 165, 309, 369-372, 395 КПК України, слідчий суддя

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання слідчого ОСОБА_3 про надання тимчасового доступу до речей і документів - задовольнити.

Надати слідчому ОСОБА_3 тимчасовий доступ до медичних документів до всіх оригіналів медичних документів ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з можливістю тимчасового їх вилучення для проведення судової експертизи, які знаходиться в КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », розташованою за адресою АДРЕСА_2 .

Зобов'язати головного лікаря КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » надати слідчому СВ ВП №3 КРУП ГУНП в Дніпропетровській області майору поліції ОСОБА_3 , або уповноваженим особам, тимчасовий доступ до медичної картки ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з можливістю тимчасового вилучення усіх документів, з яких складається зазначена медична карта, що знаходиться в КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » за адресою: АДРЕСА_2 .

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Строк дії цієї ухвали не може перевищувати одного місяця з дня її постановлення, тобто до 20 квітня 2023 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
109662751
Наступний документ
109662753
Інформація про рішення:
№ рішення: 109662752
№ справи: 212/1353/23
Дата рішення: 20.03.2023
Дата публікації: 09.05.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Покровський районний суд міста Кривого Рогу
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (10.05.2023)
Результат розгляду: залишено без змін
Дата надходження: 27.02.2023
Предмет позову: -
Розклад засідань:
09.03.2023 09:50 Дніпровський апеляційний суд
20.03.2023 14:00 Жовтневий районний суд м.Кривого Рогу
29.03.2023 09:50 Дніпровський апеляційний суд
12.04.2023 11:00 Дніпровський апеляційний суд
04.05.2023 15:40 Дніпровський апеляційний суд
10.05.2023 09:45 Дніпровський апеляційний суд