Справа № 202/4867/23
Провадження № 1-кс/202/2259/2023
ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
(резолютивна частина)
17 березня 2023 року м. Дніпро
Слідчий суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
розглянувши у закритому судовому засіданні в залі суду у м. Дніпро клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_4 , погоджене з прокурором Дніпропетровської обласної прокуратури ОСОБА_3 про дозвіл на проведення обшуку у кримінальному провадженні № 12023040000000110 від 26.01.2023 року, -
Для складання повного тексту ухвали необхідний значний час, тому слідчий суддя обмежується складанням і оголошенням її резолютивної частини.
На підставі викладеного та керуючись ст.376 КПК України, слідчий суддя, -
Клопотання старшого слідчого - задовольнити.
Надати слідчому СУ ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_4 , слідчим групи слідчих по провадженню: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , прокурорам групи прокурорів по провадженню дозвіл на проведення обшуку за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, буд. 52, оф. 470, за місцем знаходження ПП "Науково-виробничий центр "ТЕХНОЕКОС" (код ЄДРПОУ 31385378), з метою виявлення та вилучення:
-чорнові записи у друкованому та письмовому вигляді, щодо розроблення документації для отримання дозвільних екологічних документів;
-цифрові носії інформації, а саме: накопичувачі на жорстких магнітних дисках HDD та SSD, флешнакопичувачі формату microSD та інтерфейсу USB, оптичні диски формату зберігання DVD та CD;
-персональні комп'ютери, ноутбуки, планшети;
-мобільні телефони, смартфони та інші подібні пристрої, з сімкартками операторів мобільного зв'язку;
-документів щодо отримання дозволу на здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, проведення інвентаризації джерел викидів забруднюючих речовин, розроблення документів, в яких обгрунтовуються обсяги викидів;
-документів ПП «Науково-виробничий центр «ТЕХНОЕКОС» щодо супроводження процедури узгодження розроблених матеріалів в Держпродспоживслужби України, Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, інших органах влади.
Ухвала надає право на проведення обшуку за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, буд. 52, оф. 470, за місцем знаходження ПП "Науково-виробничий центр "ТЕХНОЕКОС" (код ЄДРПОУ 31385378), лише один раз.
Строк виконання ухвали до 17.04.2023 року включно.
Повний текст ухвали буде проголошено 21.03.2023 року о 16 год. 20 хв.
Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1