Дата документу 16.03.2023Справа № 643/247/22
Провадження № 2/554/336/2023
16 березня 2023 року м. Полтава
Суддя Октябрського районного суду м. Полтави Г.В.Андрієнко,
за участю секретаря- О.Ю.Звігольської,
за участю представника позивача- С.П. Гарлаущенка
розглянувши у відкритому судовому заіданні в залі суду в м. Полтава в режимі відеоконференції цивільну справа за позовом ОСОБА_1 до Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Обласна клінічна психіатрична лікарня № 3», третя особа Московський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) про зобов'язання вчинити певні дії.
В провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Обласна клінічна психіатрична лікарня № 3», третя особа Московський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) про зобов'язання вчинити певні дії.
Справа слухається у підготовчому судовому засіданні.
Згідно з ч.1 ст.198 ЦПК України підготовче засідання проводиться за правилами, встановленими главою 6 цього розділу (розділу ІІІ Позовне провадження), з урахуванням особливостей підготовчого засідання, встановлених цим Кодексом.
В підготовче судове засідання з'явився представник позивача.
Інші учасники в судове засідання не з'явилися.
По справі в порядку підготовки справи до судового розгляду з'ясовані всі питання щодо можливості призначення справи до судового розгляду. Потреби в проведенні додаткових підготовчих дій немає.
Підстав для залишення позовної заяви без розгляду, зупинення провадження у справі чи закриття провадження у справі не встановлено. Клопотань, які б підлягали розгляду в підготовчому провадженні, не заявлено.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за можливе закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.
Відповідно до п.3 ч.2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
На підставі вищевикладеного, керуючись ч.1 ст. 198, п.3 ч.2 ст. 200, 223 ЦПК України, суд-
Закрити підготовче провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Обласна клінічна психіатрична лікарня № 3», третя особа Московський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) про зобов'язання вчинити певні дії.
Призначити справу до судового розгляду по су ті на 14 квітня 2023 року на 13 год. 30 хв., про що повідомити сторін.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя Г.В.Андрієнк