03680, м. Київ, вул.. Солом'янська, 2-а,
Провадження 11-кп/824/2565/2023 Категорія - ч. 1 ст. 309 КК України
Єдиний унікальний номер 361/439/23 Головуючий у суді 1 інстанції - ОСОБА_1
14 березня 2023 року м. Київ
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду ОСОБА_2 , розглянувши матеріали кримінального провадження № 12022116130001802, внесеного до ЄРДР 18 грудня 2022 року, по обвинуваченню ОСОБА_3 у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України
Вироком Броварського міськрайонного суду Київської області від 16 січня 2023 року
ОСОБА_3 ,
ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець с. Княжичі, Броварського р-ну, Київської області, громадянин України, офіційно не працюючий, не одружений, не має на утриманні малолітніх дітей, який зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,
визнаний винуватим у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України та призначено покарання у виді 1 року обмеження волі.
На підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування призначеного покарання із встановленням іспитового строку 1 рік, з покладенням обов'язків, передбачених п. 1,2 ч. 1 ст. 76 КК України.
Цим вироком вирішено питання судових витрат, речових доказів.
На вказаний вирок заступник керівника Київської обласної прокуратури ОСОБА_4 подав апеляційну скаргу, за якою ухвалою Київського апеляційного суду від 2 березня 2023 року відкрито апеляційне провадження.
Відповідно до ст. 401 КПК України, в порядку підготовки до апеляційного розгляду, учасникам апеляційного провадження надіслано копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги, інформацією про їх права та обов'язки та встановлено строк подачі заперечень на апеляційну скаргу.
Станом на 14 березня 2023 року заперечень на апеляційну скаргу не надійшло.
З урахуванням наведеного, вважаю, що підготовка справи до апеляційного розгляду проведена в обсязі, визначеному ст. 401 КПК України, тому слід призначити апеляційний розгляд.
Керуючись ст. 401 КПК України,-
Закінчити підготовку до апеляційного розгляду та призначити апеляційний розгляд за апеляційною скаргою заступника керівника Київської обласної прокуратури ОСОБА_5 на вирок Броварського міськрайонного суду Київської області від 16 січня 2023 року, у кримінальному провадженні № 12022116130001802, внесеному до ЄРДР 18 грудня 2022 року, по обвинуваченню ОСОБА_3 у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України, на 27 квітня 2023 року на 13.45 год. у приміщенні Київського апеляційного суду (вул. Солом'янська, 2-А).
В судове засідання викликати осіб, які приймають участь у провадженні.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Київського апеляційного суду ОСОБА_2