Ухвала від 15.03.2023 по справі 340/533/23

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про участь учасника справи у судовому засіданні

в режимі відеоконференції

15 березня 2023 року м. Кропивницький Справа № 340/533/23

Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі судді Хилько Л.І., розглянув питання про участь представника третьої особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції по справі за позовом Приватного підприємства "Агро Євро Партнер" (далі - Позивач) до Головного управління ДПС у Кіровоградській області (також - Відповідач) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення в частині, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до Кіровоградського окружного адміністративного суду з позовом та просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення форми "В1" № 00000038190707 від 14.12.2022, в частині зменшення суми бюджетного відшкодування з ПДВ у розмірі 1 022 826,33 грн. та застосування штрафних (фінансових) санкцій у розмірі 511 413,67 грн..

Ухвалою суду від 16.02.2023 відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання 16.03.2023.

Представник позивача адвокат Кириленко Ю.Г. подав суду заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів (а.с.60-63).

Положеннями частини 1, 3, 5 статті 195 КАС України передбачено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 195, 256 КАС України,

УХВАЛИВ:

Забезпечити участь представника позивача адвоката Кириленка Юрія Григоровича в судовому засіданні, призначеному на 16 березня 2023 року о 10:00 год., в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення "EasyCon".

Роз'яснити, що для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник зобов'язаний: зайти та авторизуватися в Системі відеоконференцзв'язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники, камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи відеоконференцзв'язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні; ризики технічної неможливості участі у засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція проводитиметься за допомогою програмного забезпечення "EasyCon", яке може бути встановлене за веб-посиланням https://easycon.com.ua.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду Л.І. Хилько

Попередній документ
109567670
Наступний документ
109567672
Інформація про рішення:
№ рішення: 109567671
№ справи: 340/533/23
Дата рішення: 15.03.2023
Дата публікації: 17.03.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Кіровоградський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них; бюджетного відшкодування з податку на додану вартість
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (04.12.2023)
Дата надходження: 04.12.2023
Предмет позову: про визнання протиправним та скасування податкових повідомлень-рішень
Розклад засідань:
16.03.2023 10:00 Кіровоградський окружний адміністративний суд
28.03.2023 10:30 Кіровоградський окружний адміністративний суд