Справа № 519/415/23 Провадження № 3/519/147/23
06.03.23 м. Южне
Суддя Южного міського суду Одеської області Лемець С.П., розглянувши матеріали, які надійшли від ВП №4 ОРУП №2 ГУНП в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянин України
місце проживання: АДРЕСА_1 ,
місце роботи, посада: не працює
за ч.1 ст.173-2 КУпАП
встановив:
26.02.2023 о 14:30 год. ОСОБА_1 , знаходячись за місцем реєстрації: АДРЕСА_1 , вчинив сімейну сварку з колишньою дружиною, ОСОБА_2 , під час якої висловлювався на її адресу нецензурною лайкою, чим вчинив домашнє насилля психологічного характеру.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав в повному обсязі.
В судовому засіданні потерпіла пояснила, що фактично мала місце невелика сімейна сварка, наразі вони примирились та дійшли порозуміння, а тому просить не карати правопорушника.
Відповідно до ст.22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Враховуючи те, що ОСОБА_1 свою вину визнав в повному обсязі, щиро розкаївся, даним правопорушенням не завдав значної шкоди, суддя приходить до висновку, що воно є малозначним та звільняє ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності та обмежується усним зауваженням.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.22, ст. 173-2, ст. ст. 283-284 КУпАП, суддя
постановив:
Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 173-2 КУпАП і обмежитись усним зауваженням.
Постанова може бути оскаржена протягом 10-ти днів з дня винесення постанови особою, яку притягнуть до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, а також прокурором у випадках, передбачених ч.5 ст.7 цього Кодексу до Одеського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Южний міський суд Одеської області.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Суддя Южного міського суду Сергій ЛЕМЕЦЬ