Ухвала від 07.03.2023 по справі 753/3633/23

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА

справа № 753/3633/23

провадження № 1-кс/753/811/23

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"07" березня 2023 р. слідчий суддя Дарницького районного суду м. Києва ОСОБА_1 з секретарем судового засідання ОСОБА_2 , за участі: прокурора ОСОБА_3 , підозрюваного ОСОБА_4 , розглянувши в судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання слідчого слідчого відділу Дарницького УП ГУНП у м. Києві ОСОБА_5 , про застосування запобіжного заходу у виді домашнього арешту щодо ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Херсон, українця, громадянина України, з середньою освітою, не одруженого, військовослужбовця строкової служби в/ч НОМЕР_1 перебуваючого на посаді оператора радіолокаційної станції, на обліку у лікаря нарколога та психіатра не перебуваючого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимого, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України,

Керуючись статтями 181, 193, 194, 196 КПК України, слідчий суддя,

УХВАЛИВ:

у задоволенні клопотання слідчого відмовити.

Застосувати щодо підозрюваного ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання в межах строку досудового розслідування.

На строк до 3 травня 2023 року покласти на підозрюваного ОСОБА_4 такі обов'язки, передбачені ч. 5 ст. 194 КПК України, а саме:

- прибувати до слідчого слідчого відділу Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві за першою вимогою;

- повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або місця роботи.

Роз'яснити підозрюваному ОСОБА_4 , що у разі невиконання ним обов'язків, покладених судом, до нього може бути застосований більш жорсткий запобіжний захід та накладене грошове стягнення в розмірі від 0,25 до 2 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Контроль за виконанням особистого зобов'язання покласти на слідчого, у провадженні якого перебуває кримінальне провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Оголошення повного тексту ухвали відбудеться 10 березня 2023 року о 14 год.

Попередній документ
109412028
Наступний документ
109412030
Інформація про рішення:
№ рішення: 109412029
№ справи: 753/3633/23
Дата рішення: 07.03.2023
Дата публікації: 09.03.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Дарницький районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; застосування запобіжних заходів; домашній арешт
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (07.03.2023)
Дата надходження: 07.03.2023
Предмет позову: -
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГУСАК ОЛЬГА СЕРГІЇВНА
суддя-доповідач:
ГУСАК ОЛЬГА СЕРГІЇВНА