Ухвала від 12.05.2014 по справі 804/6556/14

копія

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

12 травня 2014 року Справа № 804/6556/14

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Златін С.В., розглянувши заяву Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову в адміністративній справі Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Амур-Нижньодніпровської районної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про визнання протиправними та скасування рішень -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся з позовом до суду, у якому просить визнати протиправними та скасувати рішення відповідача № 14/03 від 07.03.2014 року та № 23/03 від 30.04.2014 року.

У позовній заяві позивачем заявлено клопотання про забезпечення адміністративного позову.

Перевіривши матеріали справи, судом встановлено, що позивачем не сплачено судовий збір за подання заяви про забезпечення позову, як того вимагає Закон України «Про судовий збір».

У відповідності до п.7 ч.3 ст.4 вказаного закону України за подання до адміністративного суду заяви про забезпечення позову або доказів сплачується судовий збір у розмірі 0,1 розміру мінімальної заробітної плати.

Таким чином, позивач повинен сплатити судовий збір за розгляд заяви про забезпечення позову у розмірі 121,80 грн.

Реквізити для сплати судового збору: отримувач - УДКСУ у Красногвардійському р-ні м. Дніпропетровська Дніпропетровської обл., код ЄДРПОУ (отримувача) - 37989253, рахунок - 31210206784008, банк - ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області, МФО - 805012, код бюджетної класифікації - 22030001.

Оскільки пряма норма, яка регулює порядок залишення клопотання про забезпечення позову без руху в Кодексі адміністративного судочинства України відсутня, суд у відповідності до п.7 ст.9 КАС України застосовує аналогію закону та зазначає наступне.

Згідно з ч.3 п.1 ст.107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.

Відповідно до п.3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, до позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Згідно ч.1 та ч.2 ст.87 КАС України судові витрати складаються із судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи. Розмір судового збору, порядок його сплати і звільнення від сплати встановлюються законом.

Оскільки відсутність доказів сплати судового збору є підставою для залишення позовної заяви без руху, суд вважає за необхідне залишити заяву позивача про забезпечення позову без руху та надати час для усунення недоліків, які перешкоджають її розгляду по суті.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 9, 106, 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

ЗаявуФізичної особи-підприємця ОСОБА_1 забезпечення позову - залишити без руху.

Позивачеві в строк до 30.05.2014 року усунути недоліки заяви про забезпечення позову, а саме: надати до суду докази сплати судового збору за подання заяви про забезпечення позову в розмірі, визначеному Законом України «Про судовий збір».

Копію ухвали направити позивачу.

Ухвала суду набирає законної сили відповідно до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в порядку та строки, встановлені ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя С.В. Златін

З оригіналом згідно

Помічник судді Р.Ю. Ричка