Ухвала від 09.02.2023 по справі 906/138/22

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,

e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ 03499916

УХВАЛА

"09" лютого 2023 р. м. Житомир Справа № 906/138/22

Господарський суд Житомирської області у складі судді Вельмакіної Т.М.,

розглядаючи матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю" Вінд Солар Енерджі-3" про відстрочення виконання судового рішення у справі

за позовом Керівника Новоград-Волинської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Ємільчинської селищної ради

до Товариства з обмеженою відповідальністю" Вінд Солар Енерджі-3"

про стягнення 389812,79 грн, розірвання договору оренди та зобов'язання повернути земельні ділянки загальною площею 6,3492 га,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду Житомирської області від 13.09.2022 у справі №906/138/22 позов задоволено. Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Вінд Солар Енерджі-3" на користь Ємільчинської селищної ради Ємільчинського району Житомирської області 389 812 грн 79 коп. заборгованості з орендної плати земельних ділянок загальною площею 6,3492 га. Розірвано договір оренди землі від 20.12.2019, що укладений між Ємільчинською селищною радою Ємільчинського району Житомирської області та Товариством з обмеженою відповідальністю" Вінд Солар Енерджі-3" щодо 18 земельних ділянок загальною площею 6,3492га. Зобов'язано Товариство з обмеженою відповідальністю" Вінд Солар Енерджі-3" за актом приймання-передачі повернути на користь держави в особі Ємільчинської селищної ради Житомирської області земельні ділянки, перелік котрих вказаний в рішенні. Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Вінд Солар Енерджі-3" на користь Житомирської обласної прокуратури 10 809 грн 20 коп. судового збору.

Постановою Північно-Західного апеляційного господарського суду від 23.01.2023, вказане рішення залишено в силі.

09.02.2023 на електронну адресу суду від Товариства з обмеженою відповідальністю" Вінд Солар Енерджі-3" надійшла заява, підписана директором, з використанням ЕЦП, про відстрочення виконання судового рішення до закінчення воєнного стану в Україні. Жодних додатків заява не містить.

Вказана заява відповідає вимогам до оригіналу електронного документа, які визначені у ЗУ "Про електронні документи та електронний документообіг".

При цьому вимоги до заяви з процесуальних питань та наслідки їх недотримання визначені статтею 170 ГПК України.

Норми частини 1 ст.170 ГПК України містять загальні вимоги до будь-якої письмової заяви з процесуальних питань.

При цьому, згідно з ч.2 цієї статті, до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).

Натомість, до заяви не додано, визначених ГПК України, доказів надіслання її копії іншим учасникам справи.

Відповідно до вимог ч. 4 ст. 170 ГПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.

Оскільки заявником не подано доказів надіслання заяви іншим учасникам справи, заява про заміну сторони (позивача) у справі підлягає поверненню без розгляду як така, що не відповідає вимогам ч. 2 ст. 170 Господарського процесуального кодексу України.

На підставі викладеного, керуючись ст. 169, 170, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю" Вінд Солар Енерджі-3" про відстрочення виконання судового рішення повернути заявнику без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в порядку і строки, визначені ст. 156, 157 ГПК України.

Ухвалу підписано 10.02.2023.

Суддя Вельмакіна Т.М.

1 - у справу;

2 - заявнику (рек.).

Попередній документ
108902049
Наступний документ
108902051
Інформація про рішення:
№ рішення: 108902050
№ справи: 906/138/22
Дата рішення: 09.02.2023
Дата публікації: 13.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Житомирської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із земельних відносин
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (09.02.2023)
Дата надходження: 09.02.2023
Предмет позову: про відстрочення виконання судового рішення
Розклад засідань:
22.03.2022 11:30 Господарський суд Житомирської області
15.08.2022 10:00 Господарський суд Житомирської області
13.09.2022 12:20 Господарський суд Житомирської області
23.01.2023 11:45 Північно-західний апеляційний господарський суд
13.03.2023 16:00 Господарський суд Житомирської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПЕТУХОВ М Г
суддя-доповідач:
ВЕЛЬМАКІНА Т М
ВЕЛЬМАКІНА Т М
ПЕТУХОВ М Г
відповідач (боржник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вінд Солар Енерджі-3"
Товариство з обмеженою відповідальністю" Вінд Солар Енерджі-3"
заявник:
Товариство з обмеженою відповідальністю" Вінд Солар Енерджі-3"
заявник апеляційної інстанції:
Товариство з обмеженою відповідальністю" Вінд Солар Енерджі-3"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вінд Солар Енерджі-3"
позивач (заявник):
Керівник Звягельської окружної прокуратури в інтересах держави в особі
Керівник Новоград-Волинської окружної прокуратури в інтересах держави в особі
позивач в особі:
Ємільчинська селищна рада
Ємільчинська селищна рада Звягельського району Житомирської області
суддя-учасник колегії:
ВАСИЛИШИН А Р
ОЛЕКСЮК Г Є