Справа № 686/2510/23
Провадження № 3/686/1159/23
07 лютого 2023 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Баєв С.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Хмельницькому справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючої АДРЕСА_1 , продавця,
за ч. 1 ст. 155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
ОСОБА_1 , 11.01.2023 року о 14 год. 31 хв. реалізувала 1 пляшку бренді «Коблево RESERVE YS», 0.5 л, за ціною 167 грн. 00 коп. без зазначення коду УКТ ЗЕД за підакцизні товари. Також у період січень 2023 року СГД здійснювала реалізацію алкогольних напоїв без зазначення у розрахункових документах (чеку) обов'язкового реквізиту- марки акцизного продукту. У разі відсутності у розрахунковому документі хоча б одного з обов'язкових реквізитів, такий документ вважається не розрахунковий чим порушено вимоги п.2 п.11 ст. 3 Закону України від 06.07.1995р. №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 155-1 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явилася, про час і місце судового розгляду повідомлявся належним чином, причини неявки суду не повідомила.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні зазначеного адміністративного правопорушення підтверджується зібраними по справі доказами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення від 12.01.2023 р., актом фактичної перевірки від 12.01.2023 р.
При обранні стягнення враховується характер правопорушення, відомості про особу порушника ОСОБА_1 , яка до адміністративної відповідальності не притягувалася, а тому вважаю за можливе накласти на останню адміністративне стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст. ст. 401, 283, 284, 294 КУпАП,
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 155-1 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 85 (вісімдесят п'ять) грн.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 536 грн. 80 коп.
Постанова може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга подається через Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області.
Суддя Хмельницького
міськрайонного суду