Ухвала від 06.02.2023 по справі 705/4043/22

Справа №705/4043/22

2/705/854/23

УХВАЛА

06 лютого 2023 року м. Умань

Уманський міськрайонний суд Черкаської області

в складі: головуючого судді Годік Л.С.

при секретарі Бурлаки А. А.,

за участю: позивача ОСОБА_1

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в місті Умань цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: орган опіки і піклування виконавчого комітету Уманської міської ради про позбавлення батьківських прав,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Уманського міськрайонного суду Черкаської області перебуває вище вказана цивільна справа .

17.01.2023 до Уманського міськрайонного суду надійшов лист з виконавчого комітету Уманської міської ради в якому зазначено, що оскільки відповідач по справі ОСОБА_2 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , то вважається, що згідно чинного законодавства необхідно замінити третю особу на належну, а саме орган опіки та піклування виконавчого комітету Ладижинської сільської ради.

Позивач в підготовчому засіданні з урахуванням поданого листа виконавчим комітетом Уманської міської ради зазначила про необхідність заміни третьої особи на належну, а саме орган опіки та піклування Христинівської міської ради, з огляду на те, що ними було надано висновок про доцільність позбавлення батьківських прав.

Інші учасники справи в судове засідання не з'явивлися.

Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку про необхідність заміни третьої особи на належну.

Згідно ч. 1 ст. 53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов'язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

Враховуючи те, що діти проживають за місцем проживання позивача, а саме: АДРЕСА_2 , суд вважає за необхідне замінити третю особу у справі - орган опіки та піклування виконавчого комітету Уманської міської ради на орган опіки та піклування Христинівської міської ради.

На підставі викладеного та керуючись ст. 53 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Клопотання позивача ОСОБА_1 про заміну неналежної третьої особи - задоволити.

Замінити третю особу, яка не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору орган опіки та піклування виконавчого комітету Уманської міської ради на орган опіки та піклування Христинівської міської ради.

Ухвала набирає законної сили після її проголошення та оскарженню не підлягає.

Суддя Л.С. Годік

Попередній документ
108795355
Наступний документ
108795357
Інформація про рішення:
№ рішення: 108795356
№ справи: 705/4043/22
Дата рішення: 06.02.2023
Дата публікації: 08.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про позбавлення батьківських прав
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (12.06.2023)
Дата надходження: 17.10.2022
Предмет позову: позбавлення батьківських прав
Розклад засідань:
23.12.2022 08:45 Уманський міськрайонний суд Черкаської області
06.02.2023 12:30 Уманський міськрайонний суд Черкаської області
21.03.2023 11:40 Уманський міськрайонний суд Черкаської області
03.05.2023 09:40 Уманський міськрайонний суд Черкаської області
12.06.2023 12:00 Уманський міськрайонний суд Черкаської області