Ухвала від 06.02.2023 по справі 908/2317/22

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА

06.02.2023 м.Дніпро Справа № 908/2317/22

Центральний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Орєшкіної Е.В. (доповідач),

суддів Кощеєва І.М., Антоніка С.Г.

розглянувши клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Інженерно-проектно-виробнича компанія "Спецзахист" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в апеляційному провадженні Товариства з обмеженою відповідальністю "Союз підрядників атомних станцій "Атомтехінтерсервіс" на ухвалу Господарського суду Запорізької області від 21.11.2022 у справі №908/2317/22 (суддя Горохов І.С.)

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Інженерно-проектно-виробнича компанія "Спецзахист", м. Запоріжжя

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Союз підрядників атомних станцій "Атомтехінтерсервіс", м. Запоріжжя

про стягнення заборгованості за договором субпідряду

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Центрального апеляційного господарського суду від 19.12.2022 року відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Союз підрядників атомних станцій "Атомтехінтерсервіс" на ухвалу Господарського суду Запорізької області від 21.11.2022 у справі №908/2317/22.

Розгляд апеляційної скарги призначено в судове засідання на 07.02.2023 о 10:00 год. Засідання відбудеться в приміщенні Центрального апеляційного господарського суду, що розташований за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 65, зал засідань №511.

02.02.2023 на адресу суду надійшло клопотання від представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Інженерно-проектно-виробнича компанія "Спецзахист" про проведення судового засідання, призначеного на 07.02.2023, за його участю в режимі відеоконференцзв'язку.

Відповідно до частин 1 та 2 статті 197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

В Центральному апеляційному господарському суді є технічна можливість для проведення судових засідань в режимі відеоконференції, зокрема, з використанням системи "EasyCon".

Враховуючи викладене, колегія суддів вважає за можливе задовольнити заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Інженерно-проектно-виробнича компанія "Спецзахист" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі №908/2317/22 та призначити судове засідання за його участю в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Керуючись ст. ст. 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Судове засідання у справі, призначене на 07.02.2023 о 10:00 год, провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із забезпеченням її проведення для представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Інженерно-проектно-виробнича компанія "Спецзахист" з використанням власних технічних засобів в системі відеоконференцзв'язку "EasyCon" (https://vkz.court.gov.ua/).

На початку судового засідання учасник, що бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, за потреби, на вимогу головуючого судді повинен показати свій паспорт або інший документ, що посвідчує особу, в розгорнутому вигляді на сторінці з фотографією в камеру та оригінали документів, які підтверджують його повноваження на представництво.

Попередити сторін, що відповідно до частини 5 статті 197 Господарського процесуального кодексу України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя Е.В. Орєшкіна

Суддя І.М. Кощеєв

Суддя С.Г. Антонік

Попередній документ
108788573
Наступний документ
108788575
Інформація про рішення:
№ рішення: 108788574
№ справи: 908/2317/22
Дата рішення: 06.02.2023
Дата публікації: 07.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Центральний апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; надання послуг; будівельного підряду
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (22.09.2023)
Дата надходження: 08.05.2023
Предмет позову: про стягнення 1 308 569,67 грн.
Розклад засідань:
22.12.2022 10:20 Господарський суд Запорізької області
24.01.2023 11:30 Господарський суд Запорізької області
07.02.2023 10:00 Центральний апеляційний господарський суд
27.02.2023 11:00 Господарський суд Запорізької області
27.03.2023 11:30 Господарський суд Запорізької області
05.09.2023 12:30 Центральний апеляційний господарський суд
08.11.2023 12:00 Центральний апеляційний господарський суд
17.01.2024 11:30 Центральний апеляційний господарський суд
25.04.2024 12:00 Касаційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОЛОС І Б
ОРЄШКІНА ЕЛІНА ВАЛЕРІЇВНА
ПАРУСНІКОВ ЮРІЙ БОРИСОВИЧ
суддя-доповідач:
ГОРОХОВ І С
ГОРОХОВ І С
КОЛОС І Б
ОРЄШКІНА ЕЛІНА ВАЛЕРІЇВНА
ПАРУСНІКОВ ЮРІЙ БОРИСОВИЧ
3-я особа:
Державне підприємство "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
3-я особа без самостійних вимог на стороні відповідача:
ДП "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"
відповідач (боржник):
ТОВ "Союз підрядників атомних станцій "Атомтехінтерсервіс"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЮЗ ПІДРЯДНИКІВ АТОМНИХ СТАНЦІЙ "АТОМТЕХІНТЕРСЕРВІС"
заявник:
ТОВ "Інженерно-проектно-виробнича компанія "Спецзахист"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЮЗ ПІДРЯДНИКІВ АТОМНИХ СТАНЦІЙ "АТОМТЕХІНТЕРСЕРВІС"
заявник апеляційної інстанції:
ТОВ "Інженерно-проектно-виробнича компанія "Спецзахист"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖЕНЕРНО-ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "СПЕЦЗАХИСТ"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЮЗ ПІДРЯДНИКІВ АТОМНИХ СТАНЦІЙ "АТОМТЕХІНТЕРСЕРВІС"
заявник з питань забезпечення позову (доказів):
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖЕНЕРНО-ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "СПЕЦЗАХИСТ"
заявник касаційної інстанції:
ТОВ "Інженерно-проектно-виробнича компанія "Спецзахист"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Інженерно-проектно-виробнича компанія "Спецзахист"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
ТОВ "Інженерно-проектно-виробнича компанія "Спецзахист"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЮЗ ПІДРЯДНИКІВ АТОМНИХ СТАНЦІЙ "АТОМТЕХІНТЕРСЕРВІС"
позивач (заявник):
ТОВ "Інженерно-проектно-виробнича компанія "Спецзахист"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Інженерно-проектно-виробнича компанія "Спецзахист"
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖЕНЕРНО-ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "СПЕЦЗАХИСТ"
представник:
Єренко Дмитро Віталійович
Лепська Альона Максимівна
Адвокат Погосян Світлана Геннадіївна
Ткаченко Ольга Сергіївна
представник відповідача:
ПОДДУБНА ІРИНА ВЛАДИСЛАВІВНА
представник скаржника:
Приладишева Наталія Геннадіївна
суддя-учасник колегії:
АНТОНІК СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ
БЕНЕДИСЮК І М
БУЛГАКОВА І В
ВЕРХОГЛЯД ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
ІВАНОВ ОЛЕКСІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ
КОЩЕЄВ ІГОР МИХАЙЛОВИЧ
ЧУС ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА