Справа № 909/46/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
03.02.2023 м. Івано-Франківськ
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді ОСОБА_1 , розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_1 " про видачу судового наказу з вимогою до фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 про стягнення 8995,79грн. заборгованості за договором №014196-ЛВ1 про надання кредиту від 02.03.19 та додатковою угодою №2 про надання кредиту, з яких 7074,83грн. прострочених платежів по тілу кредиту, 1920,96грн. прострочених платежів по процентах та 268,40грн. судового збору,
в с т а н о в и в, що подана заява відповідає вимогам ст. 12, 27, 148-150 Господарського процесуального кодексу України, відтак у відповідності до ст. 193 Господарського кодексу України та ст. 525, 526, 530, 610, 612 Цивільного кодексу України
1. Стягнути з фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_1 "( АДРЕСА_2 ) 8995,79грн. заборгованості за договором №014196-ЛВ1 про надання кредиту від 02.03.19 та додатковою угодою №2 про надання кредиту, з яких 7074,83грн.(сім тисяч сімдесят чотри гривні вісімдесят три копійки) прострочених платежів по тілу кредиту, 1920,96грн. (одну тисячу дев"ятсот двадцять гривень дев"яносто шість копійок) прострочених платежів по процентах та 268,40грн.(двісті шістдесят вісім гривень сорок копійок) судового збору.
2. Під час розгляду вимог в порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
3. Відповідно до ч. 1 та 2 ст. 157 ГПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав; заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб; заява про скасування судового наказу подається до суду у письмовій формі.
4. У разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз'яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження. В ухвалі про скасування судового наказу суд за клопотанням боржника вирішує питання про поворот виконання судового наказу в порядку, встановленому статтею 333 ГПК України (ч.3 ст.158 ГПК України).
5. Згідно з ч. 1 ст. 159 ГПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Стягувач: Товариство з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_1 "( АДРЕСА_2 ).
Боржник: Фізична особа-підприємець ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ).
6. Дата набрання судовим наказом законної сили: 03.02.23.
7. Строк пред'явлення судового наказу до виконання: з 04.02.23 по 04.02.26.
8. Дата видачі судового наказу: 03.02.23.
Веб-адреса, за якою можна знайти текст судового наказу у Єдиному державному реєстрі судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua.
Суддя ОСОБА_1