Справа № 372/3065/22
Провадження № 2-о-6/23
02 лютого 2023 року Обухівський районний суд Київської області в складі:
головуючого судді Сташків Т.Г.,
при секретарі Павлик А.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Обухівського районного суду Київської області заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Кияниця Алла Федорівна, про встановлення факту, що має юридичне значення,
Керуючись ч. 6 ст. 259 Цивільного процесуального кодексу України, суд проголошує вступну та резолютивну частини рішення,
Заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Кияниця Алла Федорівна, про встановлення факту, що має юридичне значення, задовольнити частково.
Встановити факт родинних відносин про те, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , є донькою ОСОБА_2 , 1907 року народження, який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 .
В іншій частині заяви відмовити.
Рішення суду може бути оскаржене до Київського апеляційного суду шляхом подачі в тридцятиденний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги, а в разі проголошення вступної та резолютивної частини або розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, в той же строк з дня складання повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги усіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя Т.Г. Сташків