Постанова від 30.01.2023 по справі 754/338/23

Номер провадження 3/754/278/23

Справа №754/338/23

ПОСТАНОВА

Іменем України

30 січня 2023 року суддя Деснянського районного суду м. Києва Колегаєва С.В. розглянувши матеріали, які надійшли з Управління патрульної поліції м. Києва Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,

проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,

за ст. 124 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії ААД №442261, 15 грудня 2022 року о 08 годині 45 хвилин в м. Києві на перехресті вулиць С. Лифаря-Крайня-Пухівська-Меліоративна, водій ОСОБА_1 керуючи автомобілем Kia, державний номерний знак, НОМЕР_1 , по вул. Крайня виїхав на регульоване перехрест, не був уважний, не стежив за дорожньою обстановкою та скоїв зіткнення з автомобілем Volkswagen, державний номерний знак НОМЕР_2 , який рухався по вул. Пухівська на зелений сигнал світлофору. При ДТП автомобілі отримали механічні пошкодження з матеріальними збитками, чим порушив вимоги п.п. 8.7, 10.1 Правил дорожнього руху, за що передбачена відповідальність ст. 124 КУпАП.

В судовому засіданні свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення ОСОБА_1 не визнав та пояснив, що рухався по головній дорозі та коли перетинав перехрестя зі сторони вул. Крайньої не працював світлофор. Тому вважає, що в його діях не має складу правопорушення.

Вислухавши пояснення ОСОБА_1 , надані ним в судовому засіданні, дослідивши наявні матеріали справи, аналізуючи та оцінюючи схему ДТП, характер та локалізацію механічних пошкоджень автомобілів, випливає переконливий висновок, що в діях водія ОСОБА_1 наявні порушення вимог п.п. 8.7, 10.1 ПДР.

Таким чином, в судовому засіданні було встановлено, порушення водієм ОСОБА_1 вимог п.п. 8.7, 10.1 Правил дорожнього руху.

Керуючись ст. 40-1 КУпАП відповідно до якої судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення, стягнути з ОСОБА_1 судовий збір на користь держави.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 283, 284, 291, 124 КУпАП, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 124 КУпАП, наклавши адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 536 грн. 80 коп.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Деснянський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя: Колегаєва С.В.

Попередній документ
108688533
Наступний документ
108688535
Інформація про рішення:
№ рішення: 108688534
№ справи: 754/338/23
Дата рішення: 30.01.2023
Дата публікації: 03.02.2023
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Деснянський районний суд міста Києва
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (30.01.2023)
Дата надходження: 11.01.2023
Розклад засідань:
30.01.2023 12:50 Деснянський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОЛЕГАЄВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА
суддя-доповідач:
КОЛЕГАЄВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Дивак Ігор Васильович