Ухвала від 30.01.2023 по справі 911/3312/21

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

"30" січня 2023 р. Справа № 911/3312/21

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Алданової С.О.

суддів: Зубець Л.П.

Гаврилюка О.М.

розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Армукрземпроект" про повернення судового збору

у справі № 911/3312/21 (суддя: Мальована Л.Я.)

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Армукрземпроект"

до 1) Товариства з обмеженою відповідальністю "Денмарк інвест",

2) Регіонального відділення фонду держмайна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях,

3) Фізичної особи-підприємця Кравченко Олексія Володимировича,

третя особа без самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

про визнання результатів аукціону недійсним та застосування наслідків нікчемності правочину

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду Київської області від 24.01.2022 заяву ТОВ "Денмарк Інвест" задоволено повністю. Стягнуто з ТОВ "Армукрземпроект" на користь ТОВ "Денмарк Інвест" витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 26000 грн. 00 коп.

Постановою Північного апеляційного господарського суду від 13.07.2022 апеляційну скаргу ТОВ "Армукрземпроект" на ухвалу Господарського суду Київської області від 24.01.2022 у справі № 911/3312/21 задоволено частково. Ухвалу Господарського суду Київської області від 24.01.2022 у справі № 911/3312/21 скасовано. Заяву ТОВ "Денмарк інвест" про відшкодування судових витрат від 20.01.2022 передано на розгляд до Господарського суду Київської області.

Супровідним листом Північного апеляційного господарського суду від 21.07.2022 №911/3312/21/09.1-04.2/2849/22 справу № 911/3312/21 повернуто до Господарського суду Київської області.

22.07.2022 до Північного апеляційного господарського суду від ТОВ "Армукрземпроект" надійшла заява, в якій заявник просить повернути помилково сплачений судовий збір за подання апеляційної скарги на ухвалу Господарського суду Київської області від 24.01.2022.

Відповідно до протоколу передачі судової справи (апеляційної скарги, заяви, картки додаткових матеріалів) раніше визначеному головуючому судді (судді-доповідачу) (складу суду) від 22.07.2022 сформовано колегію суддів у складі: Попікова О.В. (головуючий), Євсіков О.О., Ходаківська І.П.

Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 08.08.2022 вирішення питання щодо розгляду заяви ТОВ "Армукрземпроект" про повернення судового збору відкладено до надходження даної справи до Північного апеляційного господарського суду та витребувано з Господарського суду Київської області справу № 911/3312/21.

У зв'язку з обранням головуючого судді Попікової О.В. членом Вищої ради правосуддя, розпорядженням керівника апарату Північного апеляційного господарського суду від 19.01.2023 призначено повторний автоматизований розподіл справи.

Відповідно до витягу з протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 19.01.2023 дана заява у справі № 910/21291/21 передана на розгляд колегії суддів у складі: Алданова С.О. (головуючий), Зубець Л.П., Гаврилюк О.М.

Враховуючи викладене, колегія суддів вважає за необхідне прийняти заяву ТОВ "Армукрземпроект" про повернення судового збору до свого провадження.

При цьому, враховуючи те, що станом на постановлення даної ухвали матеріали справи № 911/3312/21 до Північного апеляційного господарського суду не надходили, колегія суддів дійшла висновку про необхідність повторно витребувати з Господарського суду Київської області матеріли справи № 911/3312/21.

Керуючись ст. ст. 32, 33, 234, 281 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,

УХВАЛИВ :

1. Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Армукрземпроект" про повернення судового збору у справі № 911/3312/21 прийняти до провадження у складі колегії суддів Північного апеляційного господарського суду: Алданова С.О. (головуючий), Зубець Л.П., Гаврилюк О.М.

2. Вирішення питання щодо розгляду заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Армукрземпроект" про повернення судового збору відкласти до надходження матеріалів справи № 911/3312/21 до Північного апеляційного господарського суду.

3. Повторно витребувати з Господарського суду Київської області матеріали справи № 911/3312/21.

4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

5. Копію ухвали направити учасникам судового процесу.

Головуючий суддя С.О. Алданова

Судді Л.П. Зубець

О.М. Гаврилюк

Попередній документ
108681413
Наступний документ
108681415
Інформація про рішення:
№ рішення: 108681414
№ справи: 911/3312/21
Дата рішення: 30.01.2023
Дата публікації: 01.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Північний апеляційний господарський суд
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (04.07.2023)
Результат розгляду: Приєднано до провадження
Дата надходження: 30.06.2023
Предмет позову: про визнання результатів аукціону недійсними та застосування наслідків нікчемності правочину
Розклад засідань:
08.12.2021 11:20 Господарський суд Київської області
07.09.2022 12:00 Господарський суд Київської області
07.09.2022 14:00 Касаційний господарський суд
04.10.2023 11:45 Господарський суд Київської області
01.11.2023 10:30 Господарський суд Київської області
16.01.2024 16:20 Північний апеляційний господарський суд
17.04.2024 10:40 Касаційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БАРСУК М А
МАЧУЛЬСЬКИЙ Г М
суддя-доповідач:
БАРСУК М А
БАЦУЦА В М
БАЦУЦА В М
КАТЕРИНЧУК ЛІЛІЯ ЙОСИПІВНА
МАЛЬОВАНА Л Я
МАЛЬОВАНА Л Я
3-я особа без самостійних вимог на стороні відповідача:
Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"
ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"
3-я особа без самостійних вимог на стороні позивача:
ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"
відповідач (боржник):
Фізична особа-підприємець Кравченко Олексій Володимирович
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях
ТОВ "Денмарк інвест"
ТОВ "ДЕНМАРК ІНВЕСТ"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Денмарк Інвест"
заявник:
ТОВ "ДЕНМАРК ІНВЕСТ"
заявник апеляційної інстанції:
Товариство з обмеженою відповідальністю "АРМУКРЗЕМПРОЕКТ"
заявник касаційної інстанції:
ТОВ "Армукрземпроект"
заявник про винесення додаткового судового рішення:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Денмарк Інвест"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Товариство з обмеженою відповідальністю "АРМУКРЗЕМПРОЕКТ"
позивач (заявник):
ТОВ "Армукрземпроект"
ТОВ "АРМУКРЗЕМПРОЕКТ"
Товариство з обмеженою відповідальністю "АРМУКРЗЕМПРОЕКТ"
представник заявника:
Рабченюк Лариса Петрівна
представник позивача:
Адвокат Щиглов Євгеній Олександрович
суддя-учасник колегії:
КРАСНОВ Є В
КРОПИВНА Л В
МАЧУЛЬСЬКИЙ Г М
ПОНОМАРЕНКО Є Ю
РОГАЧ Л І
черкаській та чернігівській областях, відповідач (боржник):
ТОВ "Денмарк інвест"
ТОВ "ДЕНМАРК ІНВЕСТ"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Денмарк Інвест"
член колегії:
ВЛАСОВ ЮРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
Власов Юрій Леонідович; член колегії
ВЛАСОВ ЮРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ГРИЦІВ МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
ГУДИМА ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ
Єленіна Жанна Миколаївна; член колегії
КИШАКЕВИЧ ЛЕВ ЮРІЙОВИЧ
КРАВЧЕНКО СТАНІСЛАВ ІВАНОВИЧ
КРЕТ ГАЛИНА РОМАНІВНА
ЛОБОЙКО ЛЕОНІД МИКОЛАЙОВИЧ
МАРТЄВ СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
ПІЛЬКОВ КОСТЯНТИН МИКОЛАЙОВИЧ
ПРОКОПЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
СИТНІК ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
ТКАЧ ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ
ТКАЧУК ОЛЕГ СТЕПАНОВИЧ
УРКЕВИЧ ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ
УСЕНКО ЄВГЕНІЯ АНДРІЇВНА