Справа №463/501/22
Провадження №1-кп/463/205/23
про привід обвинуваченого
27 січня 2023 р. Личаківський районний суд м.Львова
в складі головуючого судді ОСОБА_1 ,
з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні у м. Львові обвинувальний акт у кримінальному провадженні №12022141360000075 від 18.01.2022, відносно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 - ч.2 ст.289 Кримінального кодексу України,
встановив:
згідно з направленим на адресу суду обвинувальним актом, затвердженим 21 січня 2022 року прокурором ОСОБА_4 , ОСОБА_3 обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 - ч.2 ст.289 Кримінального кодексу України.
Обвинувачений у підготовчі судові засідання повторно не з'явився, про дату, час і місце судового засідання повідомлявся належним чином.
Оглянувши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Відповідно до ч.ч.1,2 ст.139 КПК України, якщо підозрюваний, обвинувачений, свідок, потерпілий, цивільний відповідач, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, який був у встановленому цим Кодексом порядку викликаний (зокрема, наявне підтвердження отримання ним повістки про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом), не з'явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, на нього накладається грошове стягнення. У випадку, встановленому частиною першою цієї статті, до підозрюваного, обвинуваченого, свідка може бути застосовано привід.
Оскільки участь обвинуваченого у підготовчому судовому засіданні є обов'язковою, такий був викликаний до суду в порядку, встановленому ст. 135 КПК України, однак такий вкотре не прибув у судове засідання без поважних причин, що свідчить про ухилення ним від явки до суду та неповагу до такого, а тому, суд приходить до висновку про необхідність приводу обвинуваченого у наступне судове засідання.
Керуючись ст.ст. 139, 140, 143, 323 КПК України суд, -
постановив:
в підготовче судове засідання, призначене на 13 березня 2023 року о 15:30 год. здійснити привід обвинуваченого:
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 .
Копію ухвали направити для виконання Львівському районному управлінню поліції №1 Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Про виконання або невиконання ухвали повідомити головуючого письмово до судового засідання.
Копію ухвали для контролю направити в Львівське районне управління поліції №1 Головного управління Національної поліції у Львівській області, прокурору Галицької окружної прокуратури м. Львова - ОСОБА_4 .
Суддя ОСОБА_1