Ухвала від 24.01.2023 по справі 348/2277/22

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа №348/2277/22

Провадження № 2/348/224/23

24 січня 2023 року м. Надвірна

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

у складі: головуючого - судді Бурдун Т.А.

за участю секретаря судового засідання Дмитрук С.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Надвірна в порядку спрощеного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, представник позивача - адвокат Романишин Дмитро Михайлович, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 , інтереси якої представляє адвокат Романишин Д.М., звернулася до Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області з позовом до відповідача ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Позивач ОСОБА_1 та представник позивача - адвокат Романишин Д.М. у судове засідання не з'явилися, представник позивача подав до суду заяву про розгляд справи за відсутності позивача та представника позивача, позовні вимоги підтримує, просить їх задовольнити, не заперечує щодо проведення заочного розгляду справи.

Відповідач ОСОБА_2 у судове засідання повторно не з'явився, про місце, день та час слухання справи був повідомлений належним чином шляхом направлення судових повісток за місцем проживання, вказаним в позовній заяві, про причини неявки до суду не повідомив, відзиву не подав. Заяви про розгляд справи за його відсутності не надходило, тому зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.ст.280, 281 ЦПК України.

Відповідно до ч. 1 ст. 280 ЦПК України суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов: відповідач належним чином повідомлений про дату , час і місце судового засідання; відповідач не з'явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин; відповідач не подав відзив; позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Представник позивача не заперечує проти заочного розгляду справи.

На підставі викладеного,

керуючись ст. ст. 223 ч. 4, 280 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

По справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - провести заочний розгляд.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Т.А. Бурдун

Попередній документ
108593082
Наступний документ
108593084
Інформація про рішення:
№ рішення: 108593083
№ справи: 348/2277/22
Дата рішення: 24.01.2023
Дата публікації: 30.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (24.01.2023)
Дата надходження: 08.12.2022
Предмет позову: про розорвання шлюбу
Розклад засідань:
09.01.2023 08:45 Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області
24.01.2023 13:00 Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
БУРДУН ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
суддя-доповідач:
БУРДУН ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
відповідач:
Пилип'юк Микола Миколайович
позивач:
Пилип'юк Юлія Степанівна
представник цивільного позивача:
Романишин Дмитро Михайлович