Рішення від 25.01.2023 по справі 400/5728/22

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 січня 2023 р. № 400/5728/22

м. Миколаїв

Миколаївський окружний адміністративний суд, у складі судді Величка А.В., розглянув в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу

за позовом:ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ,

до відповідача:Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, вул. Декабристів, 5, м. Миколаїв, 54001,

про:визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

До Миколаївського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 (надалі - позивач) до Головного управління Національної поліції в Миколаївській області (надалі відповідач) про:

- визнання протиправними дії Головного управління Національної поліції у Миколаївській області, які полягають у відмові виготовити та надати до Головного управління Пенсійного фонду України у Миколаївській області нової довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 за посадою або прирівняною посадою поліцейського, оператор служби « 102» відділу служби « 102» управління організаційно-аналітичного забезпечення на оперативне реагування станом на листопад 2019 року за формою, встановленою додатком 2 до Порядку проведення перерахунку пенсій призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №45 від 13.02.2008 року з врахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» та наказу Міністерства внутрішніх справ України від 06.04.2016 року №260 «Про затвердження Порядку та умов виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання» із зазначенням основних та додаткових видів грошового забезпечення з урахуванням зміни розміру надбавки за специфічні умови проходження служби в поліції для перерахунку пенсії з грудня 2019 року;

- зобов'язання Головного управління Національної поліції в Миколаївській області скласти та подати до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області нову довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 за формою, передбаченою додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р. № 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", з урахуванням змін у грошовому забезпеченні, з врахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» та наказу Міністерства внутрішніх справ України від 06.04.2016 року №260 «Про затвердження Порядку та умов виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання» станом на листопад 2019 року із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії з урахуванням зміни розміру надбавки за специфічні умови проходження служби в поліції по посаді або прирівняної посаді поліцейського, оператор служби « 102» відділу служби « 102» управління організаційно-аналітичного забезпечення на оперативне реагування для проведення перерахунку основного розміру пенсії з 1 грудня 2019 р. (першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії).

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що з 19.11.2019 року - дня набрання чинності судовим рішенням у справі № 826/12704/18, виникли підстави для перерахунку пенсій, призначених згідно із Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", з обов'язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних основних і додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії. Позивач звертався до відповідача з вимогою скласти довідку для перерахунку пенсії із включенням складових грошового забезпечення, однак вимоги позивача були залишені без задоволення, що у свою чергу і стало підставою для звернення позивача до суду з відповідним позовом.

Ухвалою від 23.12.2022 року Миколаївський окружний адміністративний суд відкрив провадження у справі № 400/5728/22 та ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін (у письмовому провадженні) відповідно до ст. 263 КАС України.

До канцелярії Миколаївського окружного адміністративного суду від Головного управління Національної поліції в Миколаївській області надійшов відзив на позовну заяву, в якому він просив відмовити у задоволенні позову в повному обсязі. Заперечуючи проти позову, відповідач послався на те, що у Головного управління виникає обов'язок по виготовленню довідки про грошове забезпечення для перерахунку пенсії у зв'язку із підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій осіб тільки на підставі списків Пенсійного фонду, а не на підставі визнання судом протиправним та нечинним п. 2, 3 Постанови КМУ № 103, крім того, скасований нормативний акт взагалі не врегулював питання виплат та перерахунку пенсій поліцейським і їх не стосувався. Скасовані судами пункти цього нормативного акту стосувались питань перерахунку пенсій військовослужбовцям та інших силових структур, крім працівників міліції та поліції, а також врегулювали питання виплат заборгованості по виплаті пенсій працівникам міліції, яка виникла в результаті перерахунку їх пенсій з 01.01.2016 року.

Розглянувши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.

Наказом Головного управління Національної поліції в Миколаївській області №241 о/с від 25.09.2017 року, відповідно до Закону України "Про Національну поліцію" звільнено зі служби в поліції за п. 4 ч. 1 ст. 77 (у зв'язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів) старшого сержанта поліції ОСОБА_1 , оператора служби "102" відділу служби "102" управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування, з 30.09.2017 року.

Позивач перебуває на обліку в Головному управлiнні Пенсiйного фонду України в Миколаївськiй області та отримує пенсію, призначену відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", що підтверджується пенсійним посвідченням.

Представник позивача звернувся до Головного управління Національної поліції в Миколаївській області про видачу оновленої довідки про розмір грошового забезпечення станом на 19.11.2019 року, у зв'язку з рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 14.05.2019 року у справі №826/12704/18, яким визнано нечинним п.1, 2 Постанови №103 та зміни до п.5 і додатку 2 Порядку№45.

26 жовтня 2022 року за вих. №Є-08ез/05/28-2022, ГУНП в Миколаївській області відмовило у видачі довідки, оскільки на теперішній час рішення про перерахунок пенсій пенсіонерам Національної поліції Кабінетом Міністрів України не приймалось, списків, де вказано прізвище позивача для перерахунку пенсії ГУ ПФУ в Миколаївській області до ГУНП не направляло, а тому відсутній обов'язок виготовляти довідку про грошове забезпечення.

Не погодившись з відмовою Головного управління Національної поліції в Миколаївській області у видачі оновленої довідки, позивач звернувся до суду із даною позовною заявою.

Вирішуючи даний публічно-правовий спір, що виник між сторонами, суд виходить з наступного.

Частиною 2 ст.19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з нормою ст.22 Конституції України, права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Відповідно до ст.46 Конституції України, громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

Таким чином, право особи на отримання пенсії, як складової права на соціальний захист, є її конституційним правом.

За приписами п.6 ч.1 ст.92 Конституції України, основи соціального захисту, форми і види пенсійного забезпечення визначаються виключно законами України.

Так, умови, норми та порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на службі в органах внутрішніх справ та Національній поліції, визначає Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992р. №2262-ХІІ.

Як визначено ч.3 ст.43 Закону №2262-ХІІ, пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам та мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 01.01.2011р. - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

У разі якщо на момент призначення або виплати пенсії відбулася зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення та/або були введені для зазначених категорій осіб нові щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії у розмірах, встановлених законодавством, пенсія призначається з урахуванням таких змін та/або нововведень, а призначена пенсія підлягає невідкладному перерахунку (ч.18 ст. 43 Закону №2262-ХІІ).

Питання перерахунку раніше призначених пенсій регламентовано ст.63 Закону №2262-XII, за приписами якої перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

Усі призначені за Законом №2262-XII пенсії підлягають перерахунку, у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим же Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

Отже, Кабінету Міністрів України надано право на встановлення умов та порядку перерахунку пенсій, а також розміри складових грошового забезпечення для такого перерахунку.

У свою чергу, постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008р. №45 був затверджений «Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону №2262-XII».

Пунктом 1, 2 Порядку №45 визначено, що пенсії, призначені відповідно до Закону №2262-XII, у зв'язку із підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

Головні управління Пенсійного фонду України у десятиденний строк з моменту надходження зазначеного повідомлення складають списки за формою згідно з Додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.

За змістом п.4 Порядку №45, перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені ч.ч.2 та 3 ст.51 Закону. Якщо ж внаслідок перерахунку розмір зменшується, пенсія виплачується в раніше встановленому розмірі.

11.11.2015р. Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», п.1 якої встановив, що грошове забезпечення поліцейських складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

При цьому, п.5 вказаної вище Постанови визначено вичерпний перелік надбавок та доплат для поліцейських: 1) надбавку за стаж служби в поліції в розмірах згідно з Додатком 11; 2) надбавку за виконання функцій державного експерта з питань таємниць та надбавку за службу в умовах режимних обмежень - у розмірах та порядку, визначених законодавством; 3) доплату за службу в нічний час - у розмірі 35% посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час; 4) надбавку за безперервний стаж на шифрувальній роботі - у розмірі до 20% посадового окладу (надбавка виплачується особам, які безпосередньо зайняті на шифрувальній роботі); 5) доплату за науковий ступінь кандидата або доктора наук з відповідної спеціальності, якщо діяльність за профілем відповідає науковому ступеню, - у розмірі відповідно 5% та 10% посадового окладу; 6) доплату за вчене звання у разі, коли особа займає посаду, що пов'язана із педагогічною або ж науковою діяльністю, і має вчене звання доцента (старшого наукового співробітника), - у розмірі 5%, професора - 10% посадового окладу; 7) надбавку за почесне звання заслужений - у розмірі 10% посадового окладу; 8) підвищення на 25% посадових окладів курсантам за відмінне навчання або отримання відповідної кількості балів за шкалою ECTS за результатами екзаменаційної сесії.

Відповідно до ст.94 Закону України «Про Національну поліцію», Постанови №988, наказом МВС України від 06.04.2016р. №260 було затверджено «Порядок та умови виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання».

Пунктом 2 Порядку №260 передбачено, що наказ яким затверджений цей Порядок, набирає чинності з дня його офіційного опублікування - 27.05.2016р., та застосовується з дня набрання чинності Закону №580-VII, тобто з 07.11.2015р.

На час призначення позивачу пенсії за правилами Закону №2262-XII щодо поліцейських вже діяли положення Постанова №988 та Порядку №260.

Згідно з п.3 Порядку №260 встановлено, що грошове забезпечення поліцейських визначається залежно від посади, спеціального звання, стажу служби в поліції, інтенсивності та умов служби, кваліфікації, наукового ступеня або вченого звання. До складу грошового забезпечення входять: 1) посадовий оклад; 2) оклад за спеціальним званням; 3) щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер); 4) премії; 5) одноразові додаткові види грошового забезпечення.

Серед іншого, Порядком №260 установлено наступні додаткові види грошового забезпечення: надбавка за специфічні умови проходження служби в поліції (п.4); надбавка за безперервний стаж на шифрувальній роботі (п.5); надбавка за виконання функцій державного експерта з питань таємниць (п.6); надбавка за службу в умовах режимних обмежень (п.7); надбавка за почесне звання «заслужений» (п.8); доплата за науковий ступінь з відповідної спеціальності (п.9); доплата за вчене звання (п.10); доплата за службу в нічний час (п.11 Порядку №260).

Натомість, у відповідності до положень п.4 Постанови №988, керівникам органів, закладів та установ Національної поліції надано право, в межах, затверджених для них асигнувань на грошове забезпечення:

1) установлювати, зокрема, надбавку за специфічні умови проходження служби в поліції в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та надбавки за стаж служби.

2) здійснювати преміювання поліцейських відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби.

Таким чином, Кабінет Міністрів України цією Постановою делегував своє право керівникам органів, закладів та установ Національної поліції, зокрема, встановлювати надбавку за специфічні умови проходження служби в поліції в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням і надбавки за стаж служби, та здійснювати преміювання поліцейських відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби в межах затверджених для них асигнувань на грошове забезпечення.

На підставі аналізу наведених вище норм, суд зазначає, що Порядком №260 дійсно введено для поліцейських новий вид грошового забезпечення, а саме: надбавки за специфічні умови проходження служби в поліції.

Водночас, за приписами п.4 Постанови №988, ця надбавка не є постійною і встановлюється за рішенням керівника, залежно від наявності коштів для виплати цієї надбавки.

Тобто, підстави стверджувати, що Кабінет Міністрів України, ввівши цю надбавку, збільшив грошове забезпечення діючих поліцейських, відсутні.

Це саме стосується і премії, розмір якої залежить від наявності бюджетного фінансування на її виплату.

Отже, на переконання суду, обов'язок видачі нової довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії виникає внаслідок зміни грошового забезпечення поліцейських, а не внаслідок встановлення чи зміни розмірів надбавок, премій, доплат, які до складу грошового забезпечення не входять.

Разом із тим, як загально відомо, рішенням Окружного адміністративного суду м.Києва від 12.12.2018р. у справі №826/3858/18, залишеним без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 05.03.2019р., визнано протиправними та нечинними п.п.1,2 Постанови №103 та зміни до п.5 і Додатку 2 Порядку №45.

У свою чергу, рішенням Окружного адміністративного суду м.Києва від 14.05.2019р. у справі №826/12704/18, залишеним без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 19.11.2019р., було визнано протиправним та скасовано п.3 Постанови №103, який, зокрема, стосується перерахунку пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції).

Зміни внесені Постановою №103, зокрема, до Додатку 2 до Порядку №45, в якому визначено форму довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії, були визнані судом протиправними та нечинними, а відтак з 05.03.2019р. - дня набрання законної сили рішенням у справі №826/3858/18, діє редакція Додатку 2 до Порядку №45, яка діяла до зазначених змін та до якої входили такі види грошового забезпечення: посадовий оклад, підвищення посадового окладу, оклад за військовим (спеціальним) званням, надбавка за вислугу років, надбавка за виконання особливо важливих завдань, надбавка за службу в умовах режимних обмежень, надбавка за знання та використання в роботі іноземної мови, надбавка за почесне звання "заслужений" чи "народний", доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук чи вчене звання, надбавка за спортивні звання, премія.

Водночас, алгоритм дій який повинні вчинити, зокрема, відповідач у зв'язку із втратою чинності положеннями п.п.1,2 та 3 Постанови №103 та змін до п.5 і Додатку 2 Порядку №45 - не змінився, оскільки п.3 Порядку №45 передбачав, що на підставі списків уповноважені органи готують довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, для кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно з Додатками 2 і 3 та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України.

Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком.

Отже, починаючи з 05.03.2019р. - з дня набрання чинності рішенням у справі №826/3858/18 та з 19.11.2019р. - дня набрання чинності рішенням у справі №826/12704/18, виникли підстави для перерахунку пенсій, призначених згідно із Законом №2262-ХІІ, з урахуванням розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та відсоткової надбавки за вислугу років, а також додаткових видів грошового забезпечення.

Суд зазначає, що Порядком №45 та Інструкцією №760 визначений алгоритм дій, які вчиняються ПФУ та його органами, а також структурними підрозділами, уповноваженими на видачу довідок про розмір грошового забезпечення.

Тобто, підставою для проведення перерахунку пенсії звільненим зі служби в поліції особам є фактична зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення поліцейських.

Як вже вище вказано, грошове забезпечення поліцейських унормовано Постановою №988 та Порядком №260. Однак, з часу прийняття цих нормативно-правових актів, визначений ними розмір видів грошового забезпечення поліцейських не змінився, тобто підстави для перерахунку пенсій, призначених поліцейським після їх звільнення зі служби в поліції відповідно до Закону №2262-ХІІ, відсутні.

Тому, у позивача, як на час звернення із відповідною заявою до відповідача, так і на час розгляду даної справи, право на перерахунок пенсії відповідно до ст.ст.43 та 63 Закону №2262-ХІІ у зв'язку зі зміною грошового забезпечення поліцейських не виникло, що, в свою чергу, виключає й право на отримання від відповідача довідки про розмір грошового забезпечення.

При цьому, слід зазначити і про те, що п.3 Постанови №103, скасування якого позивач вважає підставою для видання йому нової довідки станом листопад 2019р., стосується лише перерахунку розміру грошового забезпечення особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), оскільки в п.1 цієї Постанови міститься пряма заборона щодо поширення положень цього пункту на пенсії, призначені згідно із Законом №2262-ХІІ поліцейським, а в п.3 визначено, що він поширюється виключно на осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ.

За таких обставин, оскільки позивач є пенсіонером Національної поліції України, а не органів внутрішніх справ (міліції) та відповідно набрання чинності рішенням суду у справі №826/12794/18 не впливає на його право на отримання пенсії, виходячи з розміру складових, розрахованих згідно з Постановами №988 та №260 у відповідності до вимог ст.ст.43 і 63 Закону №2262-ХІІ.

Відповідно, визнання протиправними та нечинними цих пунктів Постанови №103 не має жодних правових наслідків для поліцейських, яким призначено пенсію згідно із Законом №2262-ХІІ.

Як уже зазначалося судом, будь-яких доказів на підтвердження того, що після призначення пенсії та після скасування п.п.1,2,3 Постанова №103 та змін до п.5 і Додатку 2 Порядку №45, складові грошового забезпечення позивача, з яких йому було призначено пенсію, змінювались, матеріали справи не містять.

Оцінюючи правомірність дій та рішень органів владних повноважень, суд керується критеріями, закріпленими у ст.2 КАС України, які певною мірою відображають принципи адміністративної процедури.

Частиною 1 ст.77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Частиною 2 ст.77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Згідно із ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

З огляду на наведене, суд приходить до висновку про відсутність правових підстав для задоволення позовних вимог.

Судові витрати покласти на позивача.

Керуючись статтями 2, 9, 72, 76, 77, 78, 80, 120, 139, 241-246, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

У задоволенні позову ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника НОМЕР_1 ) до Головного управління Національної поліції в Миколаївській області (вул. Декабристів, 5, м. Миколаїв, 54001, ідентифікаційний код 40108735) про визнання протиправними дії Головного управління Національної поліції у Миколаївській області, які полягають у відмові виготовити та надати до Головного управління Пенсійного фонду України у Миколаївській області нової довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 за посадою або прирівняною посадою поліцейського, оператор служби « 102» відділу служби « 102» управління організаційно-аналітичного забезпечення на оперативне реагування станом на листопад 2019 року за формою, встановленою додатком 2 до Порядку проведення перерахунку пенсій призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №45 від 13.02.2008 року з врахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» та наказу Міністерства внутрішніх справ України від 06.04.2016 року №260 «Про затвердження Порядку та умов виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання» із зазначенням основних та додаткових видів грошового забезпечення з урахуванням зміни розміру надбавки за специфічні умови проходження служби в поліції для перерахунку пенсії з грудня 2019 року; зобов'язання Головного управління Національної поліції в Миколаївській області скласти та подати до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області нову довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 за формою, передбаченою додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р. № 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", з урахуванням змін у грошовому забезпеченні, з врахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» та наказу Міністерства внутрішніх справ України від 06.04.2016 року №260 «Про затвердження Порядку та умов виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання» станом на листопад 2019 року із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії з урахуванням зміни розміру надбавки за специфічні умови проходження служби в поліції по посаді або прирівняної посаді поліцейського, оператор служби « 102» відділу служби « 102» управління організаційно-аналітичного забезпечення на оперативне реагування для проведення перерахунку основного розміру пенсії з 1 грудня 2019 р. (першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії) - выдмовити.

2. Апеляційна скарга може бути подана до П'ятого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Суддя А.В. Величко