ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
м. Київ
24.01.2023Справа № 910/12976/22
Господарський суд міста Києва в порядку статей 120-121 Господарського процесуального кодексу України, у справі
за позовом Київської міської ради
до відповідачів:
1. Приватного підприємства "Локо Інвест"
2. Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Фролової Олени Олександрівни
про зобов'язання вчинити дії
Приватне підприємство "Локо Інвест"
Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Фролову Олену Олександрівну
як відповідачів у справі
про відкладення підготовчого засідання на 07.02.23 о 15:30 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 23 .
Роз'яснити учаснику справи наслідки неявки в судове засідання на виклик суду, що передбачені статтею 202 Господарського процесуального кодексу України, а саме:
1. Неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.
2. Якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі: неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки; повторної неявки в судове засідання учасника справи (його представника) незалежно від причин неявки; неявки представника в судове засідання, якщо в судове засідання з'явилася особа, яку він представляє, або інший її представник.
Суддя Людмила ШКУРДОВА