Постанова від 11.01.2023 по справі 755/13004/22

Справа № 755/13004/22

Провадження №: 3/755/854/23

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"11" січня 2023 р. суддя Дніпровського районного суду міста Києва Курило А.В., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, не працюючої, учениці спеціалізованої школи №20, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 ,

у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.175-? КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 , 08 грудня 2022 року, приблизно о 13 годині 108 хвилин, у громадському місці, на літній терасі кав'ярні «Кофе дело вкуса», за адресою: м. Київ, пр-кт Миру, 9, курила тютюнові вироби, у місці, де це заборонено законом.

У судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнала.

Суд, вислухавши думку особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали адміністративної справи, а саме: протокол про адміністративне правопорушення, рапорт, копію паспорта, приходить до наступного.

Нормами ст.245 КпАП України передбачено ряд завдань серед яких є: всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи та вирішення її в точній відповідності з законом.

При малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган /посадова особа/, уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням /ст.22 КпАП України/.

Судом встановлено, що в діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.175-? КпАП України, однак у зв'язку з малозначністю даного правопорушення /із матеріалів справи вбачається, що матеріальна шкода не заподіяна, потерпілих у справі немає/ її необхідно звільнити на підставі ст.22 КпАП України від адміністративної відповідальності за малозначністю вчиненого правопорушення і обмежитись усним зауваженням.

Керуючись ст.ст.22, 34, 175-? ч.1, 252, 283-285, 289, 291, 294 КпАП України, суд,-

УХВАЛИВ:

Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.175-? КпАП України.

Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.175-? КпАП України, за малозначністю, обмежившись усним зауваженням.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення через Дніпровський районний суд м. Києва.

Суддя:

Попередній документ
108575643
Наступний документ
108575645
Інформація про рішення:
№ рішення: 108575644
№ справи: 755/13004/22
Дата рішення: 11.01.2023
Дата публікації: 26.01.2023
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Дніпровський районний суд міста Києва
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (15.12.2022)
Дата надходження: 15.12.2022
Розклад засідань:
11.01.2023 09:50 Дніпровський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
КУРИЛО АНДРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
КУРИЛО АНДРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Бойко Єлизавета Андріївна