Ухвала від 24.01.2023 по справі 464/6630/20

Справа № 464/6630/20 Провадження № 6/450/3/23

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 січня 2023 року Пустомитівський районний суд Львівської області в складі головуючого судді Добош Н.Б. розглянувши в м. Пустомити матеріали заяви Сихівського відділу державної виконавчої служби у м. Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, заінтересовані особи ОСОБА_1 , Сихівський відділ державної виконавчої служби у м. Львові Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Львів) про заміну сторони у виконавчому провадженні,-

ВСТАНОВИВ:

23.01.2023 року до Пустомитівського районного суду Львівської області надійшла заява Сихівського відділу державної виконавчої служби у м. Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, заінтересовані особи ОСОБА_1 , Сихівський відділ державної виконавчої служби у м. Львові Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Львів) про заміну сторони у виконавчому провадженні.

Заяву подано в порядку процесуальних питань, пов'язаних з виконанням судових рішень у цивільних справах та рішень інших органів (посадових осіб) розділ VI ЦПК України, стаття 442 ЦПК України.

Згідно із частиною другою статті 183 ЦПК України до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).

Відповідно до частини четвертої статті 183 ЦПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.

Дослідивши матеріали поданої заяви, судом встановлено, що до матеріалів заяви не долучено доказів надіслання її копії учасникам справи, тобто не виконано вимоги частини другої статті 183 ЦПК України, що є підставою для повернення заявнику даної заяви без розгляду відповідно до частини четвертої статті 183 ЦПК України.

Керуючись ст.ст. 183, 260, 261 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

заяву Сихівського відділу державної виконавчої служби у м. Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, заінтересовані особи ОСОБА_1 , Сихівський відділ державної виконавчої служби у м. Львові Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Львів) про заміну сторони у виконавчому провадженн,- повернути без розгляду.

Ухвала суду набирає законної сили негайно після підписання її суддею.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги в 15 - денний строк з дня проголошення ухвали. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повної ухвали суду.

Апеляційна скарга подається через Пустомитівський районний суд Львівської області або безпосередньо до Львівського апеляційного суду.

СуддяН. Б. Добош

Попередній документ
108575149
Наступний документ
108575151
Інформація про рішення:
№ рішення: 108575150
№ справи: 464/6630/20
Дата рішення: 24.01.2023
Дата публікації: 26.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Пустомитівський районний суд Львівської області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (21.06.2023)
Результат розгляду: Приєднано до матеріалів справи
Дата надходження: 20.03.2023
Предмет позову: про стягнення збитків
Розклад засідань:
04.02.2021 10:00 Пустомитівський районний суд Львівської області
02.03.2021 09:30 Пустомитівський районний суд Львівської області
09.09.2021 16:10 Пустомитівський районний суд Львівської області
10.09.2021 11:15 Пустомитівський районний суд Львівської області
20.10.2021 16:00 Пустомитівський районний суд Львівської області
16.11.2021 15:45 Пустомитівський районний суд Львівської області
16.12.2021 14:00 Пустомитівський районний суд Львівської області
23.12.2021 11:45 Пустомитівський районний суд Львівської області
11.01.2022 15:30 Пустомитівський районний суд Львівської області
29.08.2022 12:00 Львівський апеляційний суд
17.10.2022 14:30 Львівський апеляційний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ДОБОШ НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА
САБАРА ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА
ЧЕРВИНСЬКА МАРИНА ЄВГЕНІВНА
Червинська Марина Євгенівна; член колегії
ЧЕРВИНСЬКА МАРИНА ЄВГЕНІВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ШЕРЕМЕТА Н О
суддя-доповідач:
ДОБОШ НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА
КОРОТУН ВАДИМ МИХАЙЛОВИЧ
САБАРА ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА
ШЕРЕМЕТА Н О
відповідач:
Сихівський відділ державної виконавчої служби у місті Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)
Сихівський відділ державної виконавчої служби у місті Львові Західного міжрегіонального управління юстиції (м. Львів)
позивач:
Козміна Наталія Сергіївна
суддя-учасник колегії:
ВАНІВСЬКИЙ О М
ЦЯЦЯК Р П
член колегії:
Бурлаков Сергій Юрійович; член колегії
ЗАЙЦЕВ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
КОРОТЕНКО ЄВГЕН ВАСИЛЬОВИЧ
Коротенко Євген Васильович; член колегії
КОРОТЕНКО ЄВГЕН ВАСИЛЬОВИЧ; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ТІТОВ МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ
ЧЕРВИНСЬКА МАРИНА ЄВГЕНІВНА