"24" січня 2023 р. Справа № 363/339/23
24 січня 2023 року суддя Вишгородського районного суду Київської області Свєтушкіна Д.А., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Зірка Сервіс Еліт» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги з утримання будинку та прибудинкової території з ОСОБА_1 , -
До Вишгородського районного суду звернувся директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Зірка Сервіс Еліт» із заявою про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги з утримання будинку та прибудинкової території з ОСОБА_1 .
Відповідно до ч. 5 ст. 165 ЦПК України, у разі якщо боржником у заяві про видачу судового наказу вказана фізична особа, яка не має статусу підприємця, суддя не пізніше двох днів з дня надходження такої заяви, крім випадків подання заяви про видачу судового наказу в електронній формі до боржника, який має офіційну електронну адресу, звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання фізичної особи боржника.
Відповідно до ч.9 ст.165 ЦПК України, суддя відмовляє у видачі судового наказу, у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника.
Як вбачається з відповіді Виконавчого комітету Вишгородської міської Київської області, ОСОБА_1 , не значиться в реєстрі територіальної громади.
За таких обставин, у видачі судового наказу слід відмовити.
Керуючись ст.165 ЦПК України, суддя,-
Відмовити у видачі судового наказу за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Зірка Сервіс Еліт» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги з утримання будинку та прибудинкової території з ОСОБА_1 .
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Київського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Д.А.Свєтушкіна