29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
м. Хмельницький
"17" січня 2023 р. Справа № 924/995/19
Господарський суд Хмельницької області у складі судді Кочергіної В.О., розглянувши матеріали справи
за заявою боржника Приватного акціонерного товариства "Кам'янець-Подільськавтоагрегат" м. Кам'янець-Подільський
про порушення справи про банкрутство
У провадженні Господарського суду Хмельницької області перебуває справа №924/995/19 (суддя В.О. Кочергіна) про визнання банкрутом Приватного акціонерного товариства "Кам'янець-Подільськавтоагрегат" м. Кам'янець-Подільський.
Постановою суду від 27.04.2020р. визнано боржника банкрутом та відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру, а також призначено ліквідатором арбітражного керуючого Ковальчука Миколу Миколайовича.
02.01.2023р. на адресу суду, через службу діловодства ліквідатором арбітражним керуючим Ковальчуком М.М. надіслано:
- проміжний звіт (вх.№05-06/3/23) з доданими до нього документами;
- клопотання (вх.№05-06/4/23) про продовження строку ліквідаційної процедури боржника на 12 місяців з доданими до нього документами;
- клопотання (вх.№05-06/8/2023) про витребування у ТОВ "Фінансова компанія "Горизонт" м. Київ копії договорів, на підставі яких ТОВ "ФК "Горизонт" було відступлене право вимоги за Договором кредиту №1292-09 від 12.02.2009 та як іпотекодержателя за Договором іпотеки №1135ЦИК/0605 від 30.06.2005 шляхом продажу новому кредитору - WWRT LIMITED, 4 Clarendon place, London, England W2 2NP.
В обгрунтування клопотання про витребування доказів заявник вказує на те, що ТОВ "Фінансова компанія "Горизонт" листом вих. №01-10/160220-9 від 16.02.2021 було повідомлено ПАТ "Кам'янець-Подільськавтоагрегат" про те, що ТОВ "Фінансова компанія "Горизонт" було відступлено право вимоги за Договором кредиту №1292-09 від 12.02.2009 та іпотекодержателя за Договором іпотеки №1135ЦИК/0605 від 30.06.2005 шляхом продажу Новому кредитору WWRT LIMITED, 4 Clarendon place, London, England W2 2NP. При цьому згідно Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єкта, номер інформаційної довідки №318838678 від 26.12.2022, Іпотекодержателем є ТОВ "Фінансова компанія "Горизонт" (код ЄДРПОУ 39013897). Листами від 10.02.2022, 03.06.2022, 15.11.2022 ліквідатор звертався до ТОВ "Фінансова компанія "Горизонт" із запитами щодо надання копій договорів, на підставі яких ТОВ "Фінансова компанія "Горизонт" було відступлене право вимоги за Договором кредиту № 1292-09 від 12.02.2009 року та як іпотекодержателя за Договором іпотеки №1135ЦИК/0605 від 30.06.2005 шляхом продажу Новому кредитору WWRT LIMITED, 4 Clarendon place, London, England W2 2NP.
Станом на дату звернення до суду із вказаним клопотанням про витребування доказів, ліквідатором відповіді за запити не отримано.
Ухвалою суду від 05.01.2023р. адресовані до суду клопотання та звіт призначено до розгляду в судовому засіданні на 11:00год. 17.01.2023р.
Розглянувши в судовому засіданні 17.01.2023р. клопотання ліквідатора арбітражного керуючого Ковальчука М.М. (вх.№05-06/8/2023 від 02.01.2023р.) про витребування доказів, судом враховується, що згідно ч.ч. 1, 2, 4 ст. 81 ГПК України, учасник справи у разі неможливості самостійно надати докази вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
У клопотанні про витребування судом доказів повинно бути зазначено: який доказ витребовується (крім клопотання про витребування судом групи однотипних документів як доказів); обставини, які може підтвердити цей доказ, або аргументи, які він може спростувати; підстави, з яких випливає, що цей доказ має відповідна особа; заходи, яких особа, яка подає клопотання, вжила для отримання цього доказу самостійно, докази вжиття таких заходів та (або) причини неможливості самостійного отримання цього доказу; причини неможливості отримати цей доказ самостійно особою, яка подає клопотання.
У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.
Зважаючи на обставини викладені у клопотанні, неможливість самостійного здобуття заявником витребуваних доказів, суд дійшов висновку про обгрунтованість поданого клопотання та витребування у ТОВ "Фінансова компанія "Горизонт" необхідних додаткових доказів по справі.
17.01.2023р. в судовому засіданні оголошено перерву на 11:30год. 31.01.2023р. щодо розгляду поданого ліквідатором проміжного звіту та клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури у даній справі, із занесенням до протоколу судового засідання.
Представником ліквідатора в судовому засіданні 17.01.2023р. заявлено клопотання про проведення наступного судового засідання у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням системи "EasyCon".
Згідно з ч.ч.2, 3 ст. 120 ГПК України, суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання, якщо їх явка є не обов'язковою. Повідомлення здійснюється шляхом вручення ухвали у порядку, передбаченому ГПК України для вручення судових рішень.
Враховуючи вище викладене, суд вважає за необхідне повідомити учасників справи про оголошення перерви в судовому засіданні.
Зважаючи на приписи ст. 197 ГПК України, Наказ ДСА України від 08.04.2020 р. № 169, яким затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв'язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, який передбачає проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення "EasyCon", встановлену судом технічну можливість проведення судового засідання у даній справі в режимі відеоконференції, суд дійшов висновку про задоволення клопотання представника ліквідатора та постановлення ухвали про його участь в судовому засіданні у даній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням системи "EasyCon".
Керуючись ст. ст. 74, 81, 120, 121, 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Клопотання ліквідатора арбітражного керуючого Ковальчука М.М. (вх.№05-06/8/2023 від 02.01.2023р.) про витребування доказів задовольнити.
2. Зобов'язати ТОВ "Фінансова компанія "Горизонт" м. Київ у строк до 31.01.2023р. надати суду:
- належним чином завірені копії договорів, на підставі яких ТОВ "ФК "Горизонт" було відступлене право вимоги за Договором кредиту №1292-09 від 12.02.2009 та як іпотекодержателя за Договором іпотеки №1135ЦИК/0605 від 30.06.2005 шляхом продажу новому кредитору - WWRT LIMITED, 4 Clarendon place, London, England W2 2NP.
У разі неможливості подання витребовуваних судом документів подати письмове пояснення щодо підстав такої неможливості.
3. Повідомити кредиторів про оголошення перерви в судовому засіданні у справі №924/995/19 на 11:30год. "31" січня 2023 року, яке відбудеться в приміщенні Господарського суду Хмельницької області за адресою: 29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1.
4. Судове засідання, яке відбудеться "31" січня 2023 року о 11:30год. провести в режимі відеоконференції за допомогою системи "EasyCon" у приміщенні Господарського суду Хмельницької області за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1.
5. В судовому засіданні 31.01.2023р. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою системи "EasyCon" прийматиме участь представник ПАТ "Кам'янець-Подільськавтоагрегат" - адвокат О.С. Хромченко.
6. Визначити явку ліквідатора арбітражного керуючого Ковальчука М.М. в судове засідання обов'язковою.
7. Ухвалу надіслати учасникам справи, ТОВ "Фінансова компанія "Горизонт" м. Київ та адвокату Хромченко О.С.
Повний текст ухвали складено 19.01.2023р.
Суддя В.О. Кочергіна
Виготовлено 14 примірників:
1 - до справи (в паперовому екз.),
2-ПАТ "АвтоКраз" (39631, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Київська, 62, рекомендованим),
3 - ПАТ "Авторадіатор" (radiatorniy@gmail.com в електр.),
4 - ПАТ "Полтавський автоагрегатний завод" (sekretarpaaz@gmail.com в електр.),
5 - Кам'янець-Подільський центр обслуговування клієнтів (32302, м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 13а, рекомендованим),
6 - ПАТ "Токмацький ковальсько-штампувальний завод" м. Токмак в особі представника Попадюка І.В. (ІНФОРМАЦІЯ_2 в електр.),
7 - ПАТ "Херсонський завод карданних валів" м. Херсон в особі ліквідатора Мегері А.В. (ІНФОРМАЦІЯ_3 на електронну пошту),
8-9 - ТОВ "Фінансова компанія "Горизонт" (horizont.fc.ua@gmail.com в електр., 01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 44, офіс 104 рекомендованим з повідомленням про вручення),
10 - ТзОВ "ОА "Вимпел" (vimpelbuhgalter2012@gmail.com в електр.),
11 - Державному агентству резерву України м. Київ (info@rezerv.gov.ua в електр.),
12 - ГУ Пенсійного фонду України в Хмельницькій області (post@km.pfu.gov.ua в електр.);
13 - арбітражний керуючий Ковальчук М.М. (01133, м. Київ-133, а/с№60) рекомендованим,
14- адвокату О.С. Хромченко (на електронну пошту ІНФОРМАЦІЯ_1 ).