Ухвала від 16.01.2023 по справі 361/818/22

16.01.2023

УКРАЇНА
БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

справа № 361/818/22

провадження № 2/361/987/23

УХВАЛА

16 січня 2023 року м. Бровари

Броварський міськрайонний суд Київської області в складі головуючого судді Петришин Н.М., розглянувши клопотання представника відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал» - адвоката Пасацького Юрія Олександровича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Броварського міськрайонного суду Київської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал», третя особа: ОСОБА_2 , про визнання незаконною бездіяльність та зобов'язання вчити дії.

04 січня 2023 року до суду надійшло клопотання представника відповідача ТОВ «Вердикт Капітал» - адвоката Пасацького Юрія Олександровича про його участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та за допомогою програмного забезпечення «EasyCon».

У ч. 1 ст. 212 ЦПК України передбачено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Згідно із ч. 2 ст. 212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, 24 лютого 2022 року Указом №64/2022 введено воєнний стан.

Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, з метою забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, вважаю за необхідне задовольнити подане клопотання представника відповідача та провести судове засідання в режимі відеоконференції, з урахуванням технічних можливостей у суді.

Керуючись ст. ст. 212, 260, 261 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:

Клопотання представника відповідача «Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал» - адвоката Пасацького Юрія Олександровича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду - задовольнити.

Судове засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал», третя особа: ОСОБА_2 , про визнання незаконною бездіяльність та зобов'язання вчити дії, яке відбудеться18 січня 2023 року о 11 год. 00 хв. провести у режимі відеоконференції.

Попередити сторін, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку EASYCON, який може бути встановлений за веб-посиланням https://easycon.com.ua.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно використовувати комп'ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Попередити сторін про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.

Ухвала в апеляційному порядку оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).

Суддя Н.М. Петришин

Попередній документ
108449163
Наступний документ
108449165
Інформація про рішення:
№ рішення: 108449164
№ справи: 361/818/22
Дата рішення: 16.01.2023
Дата публікації: 19.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Броварський міськрайонний суд Київської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів»
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (31.07.2023)
Дата надходження: 09.02.2022
Предмет позову: про визнання незаконною бездіяльності зобов'язання вчинити дії
Розклад засідань:
05.05.2022 10:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
06.09.2022 12:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
02.11.2022 11:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
18.01.2023 11:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
09.03.2023 11:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
27.04.2023 14:30 Броварський міськрайонний суд Київської області
31.07.2023 10:00 Броварський міськрайонний суд Київської області