Справа № 727/9539/22
Провадження № 1-кп/727/16/23
про призначення відеоконференції
09 січня 2023 року суддя Шевченківського районного суду м. Чернівці ОСОБА_1 , розглянувши клопотання Чернівецької обласної прокуратури про здійснення судового провадження в режимі відеоконференції по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №22022130000000344 від 05 серпня 2022 року по обвинуваченню ОСОБА_2 за ч.7 ст. 111-1 КК України,
Чернівецька обласна прокуратура звернулася до Шевченківського районного суду м. Чернівці з клопотанням в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №22022130000000344 від 05 серпня 2022 року по обвинуваченню ОСОБА_2 за ч.7 ст. 111-1 КК України, про здійснення судового провадження, призначеного 10 січня 2023 року о 09 годин 30 хвилин, в режимі відео конференції між Шевченківським районним судом м. Чернівці та Дніпровським районним судом м. Дніпродзержинська.
В режимі відеоконференції Чернівецька обласна прокуратура просить провести допит свідка:
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , займає посаду начальника відділу організаційного та правового забезпечення Луганської обласної прокуратури (моб. тел. НОМЕР_1 );
Відповідно до ст. 336 КПК України, суд за власної ініціативи або за клопотанням сторони чи іншого учасника процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Враховуючи клопотання Чернівецької обласної прокуратури, віддаленість місцезнаходження свідків від м. Чернівці, а також технічну можливість судів провести судове засідання у режимі відеоконференції, суд вважає доцільним задовольнити клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Керуючись ст.336 КПК України, суддя,
Клопотання Чернівецької обласної прокуратури про здійснення судового провадження в режимі відеоконференції по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №22022130000000344 від 05 серпня 2022 року по обвинуваченню ОСОБА_2 за ч.7 ст. 111-1 КК України - задовольнити.
Судове засідання по справі, призначене на 10 січня 2023 року о 9 годині 30 хвилин, провести в режимі відеоконференції між Шевченківським районним судом м. Чернівці та Дніпровським районним судом м. Дніпродзержинська., за участю свідка:
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , займає посаду начальника відділу організаційного та правового забезпечення Луганської обласної прокуратури (моб. тел. НОМЕР_1 );
Доручити Дніпровському районному суду м. Дніпродзержинська., забезпечити проведення судового засідання о 09 годині 30 хвилин 10 січня 2023 року в режимі відеоконференції.
Про проведення судового засідання в режимі відеоконференції повідомити учасників процесу.
Копію ухвали про проведення судового засідання в режимі відеоконференції направити до Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська.
та особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1