Постанова від 15.11.2022 по справі 521/12779/22

Справа № 521/12779/22

Номер провадження 3/521/8738/22

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 листопада 2022 року м. Одеса

Суддя Малиновського районного суду м. Одеси Коблова О.Д., розглянувши матеріали, які надійшли з ВП № 1 ОРУП № 1 ГУНП в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянинки України, працюючої ОМР, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 184 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

23.08.2022 року близько 23:57 годин гр. ОСОБА_1 знаходилась в стані алкогольного сп'яніння за місцем мешкання, а саме за адресою: АДРЕСА_1 , у присутності своєї малолітньої доньки ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , поводила себе агресивно, тим самим гр. ОСОБА_1 не в повному обсязі виконує свої батьківські обов'язки.

За даним фактом співробітниками СЮП ВП ОРУП № 1 відносно ОСОБА_1 було складено протокол серії ВАВ №123394 від 24.08.2022 року про адміністративне правопорушення передбачене ч. 2 ст. 184 КУпАП.

В судовому засіданні ОСОБА_1 не була присутніою.

Беручи до уваги практику Європейського суду з прав людини, відповідно до якої сторона, яка задіяна в ході судового розгляду, зобов'язана з розумним інтервалом часу сама цікавитись провадженням у її справі, добросовісно користуватись належними їй процесуальними правами та неухильно виконувати процесуальні обов'язки, суд вважає за можливе розглянути справу в судовому засіданні на підставі наявних у справі доказів.

Дослідивши матеріали справи, суддя вважає, що в діях гр. ОСОБА_1 вбачається ознаки склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 184 КУпАП, за кваліфікуючою ознакою повторне протягом року невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей.

При винесенні постанови в справі суддя оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.

Відповідно до ст. 22 КУпАП, при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Приймаючи до уваги характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, суддя вважає, можливим звільнити ОСОБА_1 від адміністративного стягнення та на підставі ст. 22 КУпАП обмежитись усним зауваженням.

Керуючись ст.ст.22, 184 ч. 2, 283, 284 КУпАП, суд -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 визнати винною в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 184 ч. 2 КУпАП і обмежитись усним зауваженням, у зв'язку з малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення.

Відповідно до ст. 284 КУпАП провадження по справі - закрити.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя О.Д. Коблова

Попередній документ
108213196
Наступний документ
108213198
Інформація про рішення:
№ рішення: 108213197
№ справи: 521/12779/22
Дата рішення: 15.11.2022
Дата публікації: 02.01.2023
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Хаджибейський районний суд міста Одеси
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (31.08.2022)
Дата надходження: 31.08.2022
Розклад засідань:
24.10.2022 11:30 Малиновський районний суд м.Одеси
15.11.2022 10:15 Малиновський районний суд м.Одеси
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОБЛОВА ОЛЬГА ДМИТРІВНА
суддя-доповідач:
КОБЛОВА ОЛЬГА ДМИТРІВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Кивайло Анастасія Олександрівна