Справа № 287/976/22
2/287/553/22
УХВАЛА
про відновлення провадження у справі
"19" грудня 2022 р. м.Олевськ
Олевський районний суд Житомирської області у складі:
головуючої судді Кононихіної Н.Ю.,
з участю секретаря Корнєйчук О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Олевськ в порядку спрощеного позовного провадження, цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулась до Олевського районний суд Житомирської області з вищевказаним позовом.
Ухвалою судді від 09.09.2022 позовну заяву прийнято до розгляду у порядку спрощеного позовного провадження та відкрито провадження у справі.
Ухвалою суду від 31.10.2022 року сторонам надано строк для примирення. Провадження у справі зупинено.
Примирення між сторонами не відбулося.
Відповідно до ч. 1 ст. 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення.
Суд вважає за необхідне відновити провадження у справі та призначити справу до судового розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст. 254 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Поновити провадження у цивільній справі позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу і призначити справу до розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Н. Ю. Кононихіна