Єдиний унікальний номер 728/1758/22
Номер провадження 2-а/728/21/22
УХВАЛА
про призначення справи до судового розгляду по суті
26 грудня 2022 року місто Бахмач
Суддя Бахмацького районного суду Чернігівської області Пархоменко П.І., перевіривши виконання вимог статей 160-161, 286 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС) по справі:
за позовом ОСОБА_1 , місце проживання АДРЕСА_1 ,
до
відповідачів поліцейського сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 1 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області старшого сержанта поліції Тищенка Сергія Івановича, місцезнаходження вулиця Шевченка, б. 44, м. Бахмач Чернігівської області, індекс 16500,
Головного управління національної поліції в Чернігівській області, місцезнаходження проспект Перемоги, б. 74 м. Чернігів, індекс 14000,
предмет та підстави позову про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії БАБ № 662415 від 21 грудня 2022 року,
УСТАНОВИВ:
1. ОСОБА_1 звернувся з адміністративним позовом до поліцейського сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 1 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області старшого сержанта поліції Тищенка С.І., Головного управління національної поліції в Чернігівській області з вимогою про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії БАБ № 662415 від 21 грудня 2022 року.
2. Суддя з'ясував, що позовна заява подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність; позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161 КАС; позовну заяву належить розглядати за правилами адміністративного судочинства і її подано з дотриманням правил підсудності (статті 25-28 КАС); позов подано у строк, установлений законом (стаття 286 КАС); немає інших підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви (стаття 169 КАС) або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі (стаття 170 КАС).
3. Розгляд справи необхідно проводити за правилами спрощеного позовного провадження, але з врахуванням особливостей провадження у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності (стаття 286 КАС), які встановлені параграфом 2 Глави 11 КАС по справі не має потреби для проведення підготовчого судового засідання, у зв'язку із чим справу необхідно призначити до судового розгляду по суті з повідомленням учасників справи.
4. Заяв і клопотань позивача, що надійшли разом із позовною заявою та підлягають вирішенню при відкритті провадження не надходило.
На підставі викладеного та керуючись статтями 168, 171, 248, 268-270, 286, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
1. Позовну заяву ОСОБА_1 до поліцейського сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 1 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області старшого сержанта поліції Тищенка Сергія Івановича, Головного управління національної поліції в Чернігівській обласі про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії БАБ № 662415 від 21 грудня 2022 року прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження.
3. Призначити справу до судового розгляду по суті з повідомленням учасників справи на 29 грудня 2022 року на 12 годину 30 хвилин.
Судове засідання буде проводитись в приміщені Бахмацького районного суду Чернігівської області за адресою: вулиця Соборності, б. 42, м. Бахмач Чернігівської області, індекс 16500.
4. Розгляд справи проводити одноособово.
5. Запропонувати відповідачам в строк до 29 грудня 2022 року подати до суду відзив на позов.
6. Роз'яснити, що відповідачі, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, повинні подати суду докази разом із поданням відзиву або письмових пояснень третьої особи.
Якщо доказ не може бути поданий у встановлений законом строк з об'єктивних причин, учасник справи повинен про це письмово повідомити суд та зазначити: доказ, який не може бути подано; причини, з яких доказ не може бути подано у зазначений строк. Учасник справи також повинен надати докази, які підтверджують, що він здійснив усі залежні від нього дії, спрямовані на отримання відповідного доказу.
7. Повідомити учасникам справи веб-адресу сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://bh.cn.court.gov.ua/sud2501/.
8. Копії позовної заяви та доданих до неї документів направити відповідачам й іншим учасникам справи на офіційну електронну адресу, а за її відсутності - електронною поштою, якщо така відома суду, або надати для ознайомлення в судовому засіданні.
9. Учасникам справи надіслати пам'ятку про права та обов'язки.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала в частині дотримання правил підсудності може бути оскаржена до Чернігівського апеляційного суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів.
Суддя Бахмацького районного суду
Чернігівської області П.І. Пархоменко