Справа № 352/823/22
Провадження № 2/352/491/22
УХВАЛА
про витребування доказів
22 грудня 2022 року м. Івано-Франківськ
Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
у складі: головуючої - судді Хоминець М.М.
з участю секретаря Гундич Г.В.
під час розгляду в підготовчому засіданні за правилами загального позовного провадження в залі суду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільної сумісної власності та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна,
УСТАНОВИВ:
Представник позивача ОСОБА_1 - адвокат Марущак В. І. у червні 2022 р. звернувся до суду з позовом до відповідачки ОСОБА_2 про поділ спільної сумісної власності, у якому просив: 1) визнати за позивачем право власності на Ѕ частку автомобіля марки «MAZDA CX-5», 2016 року випуску, н.з. НОМЕР_1 , номер шасі НОМЕР_2 ; 2) стягнути з відповідачки у користь позивача 5000 доларів США, що за курсом НБУ станом на 08.06.2022 становить 146274,50 грн., у рахунок компенсації 50 % суми грошових вкладів на рахунках в установах банків.
Ухвалою від 15.06.2022 р. суд відкрив провадження в даній справі та призначив підготовче засідання у рамках розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
Відповідачка за первісним позовом ОСОБА_2 15.07.2022 подала зустрічний позов до ОСОБА_1 про поділ майна, в якому після збільшення позовних вимог 07.10.2022 просила: 1) об'єднати зустрічний позов із первісним позовом в одне провадження; 2) відмовити в первісному позові ОСОБА_1 ; 3) визнати за нею право особистої приватної власності на автомобіль марки «MAZDA CX-5», 2016 року випуску, н.з. НОМЕР_1 ; 4) визнати за нею право власності на Ѕ частину житлового будинку з господарськими приміщеннями та спорудами загальною площею 168,1 кв.м житловою площею 100,5 кв.м, що знаходиться в АДРЕСА_1 , та Ѕ частину присадибної земельної ділянки площею 0,0881 га з кадастровим номером 2625855600:02:002:0200 за цією ж адресою; 5) визнати за нею право власності на Ѕ частину домоволодіння загальною площею 94,6 кв.м житловою площею 41,1 кв.м, що знаходиться в АДРЕСА_1 , та Ѕ частину земельної ділянки 0,0372 га з кадастровим номером 2625855600:02:002:0201 за цією ж адресою; 6) стягнути з ОСОБА_1 на її користь 27344,88 грн за здійснені невід'ємні покращення в квартирі на АДРЕСА_2 частка якої належить ОСОБА_1 на праві приватної власності.
Ухвалою від 22.12.2022 суд об'єднав зустрічний позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна в одне провадження з первісним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільної сумісної власності.
Представник позивача за первісним позовом - адвокат Марущак В. І. подав до суду клопотання про витребування доказів, в якому просив витребувати з: 1) регіонального сервісного центру ГСЦ МВС України в Івано-Франківській області інформацію про те, за ким із фізичних або юридичних осіб зареєстровано право власності на транспортний засіб - легковий автомобіль MAZDA CX-5, 2016 року випуску, д.н.з. НОМЕР_1 , номер шасі НОМЕР_2 , а також зобов'язати надати належним чином засвідчені копії документів, на підставі яких за фізичними або юридичними особами проведена реєстрація даного автомобіля (договір купівлі-продажу, рахунок-фактура та інші), а також копії первинних документів, на підставі яких встановлювалася вартість транспортного засобу; 2) АТ КБ «Приватбанк», АТ «Райффайзен Банк», АТ «Державний Ощадний банк України» інформацію про відкриті на ім'я ОСОБА_2 рахунки в грошових коштах, банківські вклади та залишок коштів на них; 3) Головного управління Державної податкової служби в Івано-Франківській області інформацію про відкриті на ім'я ОСОБА_2 рахунки в грошових коштах та банківські вклади в установах банків України.
Суд вважає за доцільне для об'єктивного вирішення даної цивільної справи задоволити клопотання представника позивача та витребувати вказані письмові докази.
На підставі наведеного, керуючись ст. 84, 260-261 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
У рамках розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільної сумісної власності та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна витребувати такі письмові докази:
- з Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС України в Івано-Франківській області (адреса: 786492, м. Івано-Франківськ, вул. Юності,23) інформацію про те, за ким із фізичних або юридичних осіб зареєстровано право власності на транспортний засіб - легковий автомобіль MAZDA CX-5, 2016 року випуску, д.н.з. НОМЕР_1 , номер шасі НОМЕР_2 , а також зобов'язати надати засвідчені копії документів, на підставі яких за фізичними або юридичними особами проведена реєстрація даного автомобіля (договір купівлі-продажу, рахунок-фактура та інші), а також копії первинних документів, на підставі яких встановлювалася вартість транспортного засобу;
- з АТ КБ «Приватбанк» (вулиця Набережна Перемоги, буд.30, місто Дніпро, Дніпропетровська область, 49094), АТ «Райффайзен Банк» (вулиця Лєскова, буд.9, місто Київ, 01011), АТ «Державний Ощадний банк України» (вулиця Госпітальна, буд.12-Г, місто Київ, 01001) інформацію про відкриті на ім'я ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (жителька АДРЕСА_1 ), РНОКПП НОМЕР_3 , рахунки в грошових коштах та банківські вклади, про залишок коштів на них;
- з Головного управління Державної податкової служби в Івано-Франківській області (76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності №20, електронна пошта if.official@tax.gov.ua) інформацію про відкриті на ім'я ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (жителька АДРЕСА_1 ), РНОКПП НОМЕР_3 , рахунки в грошових коштах та банківські вклади в установах банків України.
Строк подання витребуваних доказів - до 30 січня 2023 року.
Ухвала, що постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Марія ХОМИНЕЦЬ
Повна ухвала складена 27.12.2022.