Ухвала від 26.12.2022 по справі 161/11841/22

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

щодо участі учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції

26 грудня 2022 рокуЛьвівСправа № 161/11841/22 пров. № А/857/15278/22

Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:

судді-доповідача: Матковської З.М.,

суддів: Кузьмича С.М., Улицького В.З.

розглянувши у порядку письмового провадження в м. Львові клопотання представника ОСОБА_1 - Гладкого Руслана Вікторовича про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у справі №161/11841/22 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції про визнання протиправною та скасування постанови,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Восьмого апеляційного адміністративного суду перебуває апеляційна скарга ОСОБА_1 на рішення Луцького міськрайонного суду Волинської області від 23 вересня 2022 року у справі №161/11841/22 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції про визнання протиправною та скасування постанови.

На адресу Восьмого апеляційного адміністративного суду надійшло клопотання представника ОСОБА_1 - Гладкого Руслана Вікторовича про проведення судового засідання яке призначене на 27.12.2022 о 09:30 год, провести в режимі відеоконференції.

Дослідивши матеріали справи, керуючись положеннями статті 195 КАС України, колегія суддів вважає, що заявлене клопотання не підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Положеннями статті 195 КАС України визначений порядок участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Відповідно до ч. 1, 5 ст. 195 КАС України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Відповідно до частини 5 статті 195 КАС України суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Разом з тим, судом апеляційної інстанції з'ясовано, що згідно інформації наявної у «Системі бронювання відеоконференцзв'язку», у Восьмому апеляційному адміністративному суді, 27 грудня 2022 року о 09:30 відсутня технічна можливість для проведення судового засідання у режимі відеоконференції. Отже, забезпечення проведення відеоконференції є неможливим.

Враховуючи викладене, клопотання представника ОСОБА_1 - Гладкого Руслана Вікторовича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції задоволенню не підлягає.

Керуючись статтями 195, 243, 310, 321, 325, 328, КАС України,-

УХВАЛИВ:

В задоволені клопотання представника ОСОБА_1 - Гладкого Руслана Вікторовича про проведення судового засідання у режимі відеоконференції - відмовити.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її підписання, є остаточною та касаційному оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач З. М. Матковська

судді С. М. Кузьмич

В. З. Улицький

Попередній документ
108113983
Наступний документ
108113985
Інформація про рішення:
№ рішення: 108113984
№ справи: 161/11841/22
Дата рішення: 26.12.2022
Дата публікації: 29.12.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них; транспорту та перевезення пасажирів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (29.08.2022)
Дата надходження: 29.08.2022
Предмет позову: визнання протиправною та скасування постанови
Розклад засідань:
27.12.2022 09:30 Восьмий апеляційний адміністративний суд