№ 3-1353/2010
17 серпня 2010 року суддя Лозівського міськрайонного суду Харківської області Помазан В.А., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Лозівського МВ ГУМВС України в Харківській області відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Н.-Тагіл, Свердловської області, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_2, на утриманні нікого не має, не працюючого, який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2, але фактично мешкає за адресою: АДРЕСА_1, якому відповідно до ст. 63 Конституції України, ст. 268 КУпАП роз'яснені права,
про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП, -
12.08.2010 року об 11-30 год., ОСОБА_1, за місцем свого мешкання вчинив сварку зі своїми батьками ОСОБА_2, ОСОБА_3, під час якої висловлювався нецензурною лайкою, на зауваження не реагував, чим скоїв адміністративне правопорушення передбачене ст. 173-2 ч. 1 КУпАП.
Викладене підтверджується особистими поясненнями ОСОБА_1, який свою вину в здійсненні правопорушення визнав повністю, в скоєному розкаявся, протоколом серії ХА № 049627 про адміністративне правопорушення від 17.08.2010 року, поясненнями ОСОБА_2, ОСОБА_3.
Дії ОСОБА_1 вірно кваліфіковані за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП, а саме: вчинення насильства в сім'ї, тобто умисне вчинення будь-яких дій фізичного, психологічного чи економічного характеру (застосування фізичного насильства, що завдало фізичного болю і не спричинило тілесних ушкоджень, погрози, образи чи переслідування, позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна або коштів, на які потерпілий має передбачене законом право, тощо), внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров'я потерпілого.
При накладенні адміністративного стягнення, враховується характер скоєного правопорушення, особу ОСОБА_1, ступінь його вини, майнове положення, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, а тому до особи, яка притягується до адміністративної відповідальності слід застосувати адміністративне стягнення - штраф на користь держави.
Керуючись ст.ст. 24, 27, 173-2 ч. 1, 283-284 КУпАП, -
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП у вигляді штрафу в розмірі 51 (п'ятдесят одна) грн..
На постанову суду може бути подана скарга в апеляційний суд Харківської області через Лозівський міськрайонний суд Харківської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: