"12" жовтня 2007 р.
Справа № 7а/179-4107
м. Тернопіль
Господарський суд Тернопільської області
у складі судді Стадник М.С.
Розглянув матеріали справи
за позовом: Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції, м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, 46003
до відповідача: Спільного малого підприємства «Ісус Навин», м. Тернопіль, вул. Кривоноса, 5/59
за участю представників сторін:
позивача: Переймибіда Роман Богданович -довіреність № 61301/7/10-015 від 13.09.07р..
Суть справи:
Тернопільська об'єднана державна податкова інспекція звернулася з позовом про стягнення з Спільного малого підприємства «Ісус Навин» 170 грн. податкового боргу по єдиному податку.
Ухвалою суду від 01.10.2007р. відкрито підготовче провадження у справі № 7а/179-4107 та з метою з'ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду, забезпечення всебічного та об'єктивного вирішення справи, на підставі ст. 110 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України), в межах підготовчого провадження, призначено попереднє засідання, про що сторін повідомлено у відповідності до вимог ст. 33 КАС України.
Позивач 12.10.2007р. подав клопотання про закриття провадження у справі за відмовою від позову у зв'язку з тим, що Спільне мале підприємство «Ісус Навин» позовні вимоги в сумі 170 грн. заборгованості по єдиному податку, що складають штрафні санкції за несвоєчасне подання розрахунку сплати єдиного податку, застосовані податковим повідомленням-рішенням № 0001471902/0/50989 від 25.07.2007р. сплатило 10.10.2007р. шляхом перерахування коштів згідно квитанції № 48, що підтверджується витягом з облікової картки платника податків, які ведуться інспекцією на підставі «Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України» затвердженої наказом ДПА України № 276 від 18.07.2005р..
Розглянувши матеріали справи, і приймаючи до уваги, що позивач в процесі підготовчого провадження адміністративної справи до судового розгляду відмовився підтримувати адміністративний позов у зв'язку із сплатою відповідачем суми позову, відмова не суперечить закону та не порушує чиї-небудь права, свободи або інтереси, а тому суд на підставі п. 2 ст. 112 Кодексу адміністративного судочинства України закриває провадження у справі.
Враховуючи викладене, керуючись п.2 ст. 112, ст.ст. 121, 160 Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд
1. Провадження у справі закрити.
Копії ухвали направити сторонам.
Суддя М.С. Стадник