про відкладення розгляду справи
29 листопада 2022 року Р і в н еСправа №460/25188/22
Рівненський окружний адміністративний суд в складі судді У.М. Нор, розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом
Рівненської міської ради
доГоловного управління Держгеокадастру у Вінницькій області третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_1
про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинення певних дій,
У провадженні Рівненського окружного адміністративного суду перебуває справа за позовом Рівненської міської ради до Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_1 про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинення певних дій.
Ухвалою суду від 14.09.2022 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження та вирішено здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
До початку судового засідання 29.11.2022 стороною позивача та третьою особою , яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача подано клопотання про відкладення підготовчого засідання.
За правилами пункту 3 частини другої статті 181 Кодексу адміністративного судочинства України, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 180 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
З врахуванням таких обставин, суд приходить до висновку про необхідність відкладення підготовчого засідання.
Крім того зазначені обставини перешкоджають завершенню підготовчого провадження у визначений процесуальним законом строк.
Так, згідно з частиною четвертою статті 173 Кодексу адміністративного судочинства України, підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Враховуючи викладене, з метою повного, всебічного та об'єктивного з'ясування обставин у справі, виконання завдань підготовчого провадження, суд вважає за необхідне продовжити строк підготовчого провадження на тридцять днів.
Керуючись статтями 205, 223, 241, 256, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Продовжити строк підготовчого провадження на тридцять днів.
Відкласти розгляд справи до 09:30год. 20 грудня 2022 року.
Про дату, час та місце судового розгляду повідомити учасників справи повісткою-викликом.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення (підписання суддею) та оскарженню не підлягає.
Суддя У.М. Нор