83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
13.08.10 р. Справа № 4/201
Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді Гринько С.Ю., розглянувши матеріали:
за позовною заявою - Відкритого акціонерного товариства „Укртелеком” м. Київ в
особі Центру телекомунікаційних послуг №1 Донецької філії
м. Донецьк
до відповідача - Фізичної особи -підприємця ОСОБА_1
м. Донецьк
про стягнення 2124,60грн.
При поданні позову додержано вимог, визначених статтями 54-57 ГПК України, додані до позовної заяви матеріали є достатніми для прийняття позову до розгляду судом.
Керуючись ст.ст. 64-65 ГПК України, суд -
Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі
4/201.Судове засідання призначити на 26.08.10 року о 09:00 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 305
3. Позивачу надати докази зарахування оплачених витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу до державного бюджету (довідку казначейства тощо), документи, які підтверджують правовий статус як позивача, так і відповідача на час розгляду справи (витяг, довідку з Єдиного державного реєстру підприємства та організацій України тощо), узгодження ціни послуг, направлення відповідачу вартості послуг, тощо, обґрунтований розрахунок суми позову з посиланням на норми діючого законодавства, оригінали всіх документів, які обґрунтовують позовні вимоги та на які є посилання в позові.
4. Відповідачу надати письмовий відзив на позов з посиланням на діюче законодавство України з наданням в обґрунтування оригіналів документів.
5. Явка представників сторін обов'язкова.
6. За ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до 1700грн. відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України.
Суддя