Ухвала від 07.12.2022 по справі 539/3360/22

Справа № 539/3360/22

Провадження №2-о/548/37/22

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

07 грудня 2022 року м. Хорол

Суддя Хорольского районного суду Полтавської області Старокожко В.П., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 , адреса: АДРЕСА_1 , представник заявника- адвокат Антіхович Володимир Володимирович, адреса: АДРЕСА_2 , про продовження строку дії рішення про визнання фізичної особи недієздатною,

ВСТАНОВИВ:

До Хорольського районного суду Полтавської області надійшла заява про продовження строку дії рішення про визнання фізичної особи недієздатною.

Справа підсудна Хорольському районному суду Полтавської області.

Форма і зміст заяви відповідає вимогам ст. 340 ЦПК України. Підстави для залишення заяви без руху, повернення заяви чи відмови у відкритті провадження відсутні, оскільки, незважаючи на те, що заява подана з пропуском строку, в матеріалах справи наявне клопотання про поновлення строку для подання клопотання про продовження дії рішення про визнання фізичної особи недієздатною у зв'язку з дією воєнного стану, яке суд вважає обгрунтованим.

Заява підлягає розгляду судом у порядку окремого провадження.

Керуючись ст.ст. 19, 187, 339 - 341 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Прийняти до розгляду та відкрити провадження за заявою ОСОБА_1 , представник заявника- адвокат Антіхович Володимир Володимирович, про продовження строку дії рішення про визнання фізичної особи недієздатною.

Призначити справу до судового розгляду в порядку окремого провадження в судовому засіданні на “13 грудня 2022 року” о 11:00 год. в приміщенні Хорольського районного суду Полтавської області за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 82, Полтавська область, з викликом заявника, заінтересованої особи та особи, стосовно якої вирішується питання про продовження строку дії рішення суду про визнання її недієздатною.

В судове засідання викликати учасників справи шляхом направлення даної ухвали суду на адреси сторін без додаткового виклику їх судовою повісткою. Особа, яка одержала судову дану ухвалу у зв'язку з відсутністю адресата, за першої можливості зобов'язана вручити її адресату. У випадку неявки учасник справи зобов'язаний повідомити суд про причини неявки, оскільки розгляд справи може бути здійснений за його відсутності.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки: https://court.gov.ua/sud1109/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.П. Старокожко

Попередній документ
107736060
Наступний документ
107736062
Інформація про рішення:
№ рішення: 107736061
№ справи: 539/3360/22
Дата рішення: 07.12.2022
Дата публікації: 09.12.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Хорольський районний суд Полтавської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (21.02.2023)
Результат розгляду: заяву задоволено повністю
Дата надходження: 07.12.2022
Предмет позову: продовження строку дії рішення про визнання фізичної особи недієздатною
Розклад засідань:
13.12.2022 11:00 Хорольський районний суд Полтавської області
21.02.2023 13:30 Хорольський районний суд Полтавської області