Справа №274/5742/22
Провадження № 2/0274/1447/22
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду по суті
"07" грудня 2022 р. м. Бердичів
в складі: головуючої судді - Хуторної І.Ю.
з участю секретаря Дерманської О.В.
розглянувши в підготовчому засіданні цивільну справу за позовомОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , з участю органу опіки та піклування - виконавчого комітету Бердичівської ради Житомирської області
про позбавлення батьківських прав, встановлення опіки, призначення опікуна та стягнення аліментів, -
У провадженні суду перебуває вказана справа.
Учасники справи, належним чином повідомлені про дату час і місце слухання справи, в підготовче засідання не з'явились.
Від представника позивачки адвоката Потапової Тетяни Миколаївни на адресу суду надійшла заява, в якій вона просить проводити розгляд справи за її відсутності та відсутності позивачки. Крім того, не заперечує проти закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Підстав для залишення позовної заяви без розгляду, зупинення провадження у справі чи закриття провадження у справі немає.
В підготовчому засіданні з'ясовано обставини, передбачені ст. 197 ЦПК України, до судового розгляду спір не врегульований.
Враховуючи, що до закінчення підготовчого провадження та початку розгляду справи по суті процесуальних дій вчиняти не потрібно, клопотань, заяв, відводів від учасників справи не надійшло, суд вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду.
Керуючись статтями 91, 197, 198, 200, 258-260 ЦПК України,
Закрити підготовче провадження у справі та призначити справу до судового розгляду по суті о 16-00 год. 09.01.2023.
Зобов'язати ОСОБА_1 ззабезпечити явку в судове засідання неповнолітніх дітей: ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_4 для висловлення дітьми в судовому засіданні своєї думки щодо даної справи.
Викликати в судове засідання учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя І.Ю.Хуторна