Справа № 438/1164/22
Провадження № 2-н/438/170/2022
07 грудня 2022 року м. Борислав
Справа № 438/1164/22
Провадження № 2-н/438/170/2022
Суддя Бориславського міського суду Львівської області Ткачова С.М.,
учасники справи:
стягувач: Товариство з обмеженою відповідальністю «Львівенергозбут»
боржник: ОСОБА_1
розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівенергозбут» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту електричну енергію в розмірі 1547,52 гривень та про стягнення сплаченого судового в розмірі 248,10 гривень.
1. Предмет та підстави заяви.
До Бориславського міського суду Львівської області надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівенергозбут» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 за спожиту електричну енергію в розмірі 1547,52 гривень та про стягнення сплаченого судового в розмірі 248,10 гривень.
2. Заяви (клопотання) стягувача.
Заяв, клопотань від стягувача не надійшло.
3. Фактичні обставини.
Розглянувши заяву про видачу судового наказу та надані матеріали, суддя приходить до наступного висновку.
Згідно з ч.5 ст.165 ЦПК України було зроблено запит до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи (відділу реєстрації Бориславської міської ради Львівської області) щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання фізичної особи - боржника.
У разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у видачі судового наказу (ч.9 ст.165 ЦПК України).
Відповідно до відповіді відділу реєстрації Бориславської міської ради Львівської області, яка надійшла 06.12.2022 року, встановлено, що інформація про реєстрацію місця проживання ОСОБА_1 в Реєстрі територіальної громади відсутня, що не дає змогу встановити місце проживання (перебування) боржника.
Оскільки відповідно до наданої на запит суду інформації щодо зареєстрованого у встановленому законом порядку місця проживання (перебування) фізичної особи - боржника не можливо встановити зареєстроване місце проживання ОСОБА_1 , відтак у видачі судового наказу слід відмовити на підставі ч.9 ст.165 ЦПК України.
Керуючись ст. ст. 163, 165, 166, 167, 353, 354 ЦПК України, суддя
відмовити у видачі судового наказу за Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівенергозбут» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту електричну енергію.
Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана до Львівського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Бориславського міського суду С.М.Ткачова